şükela:  tümü | bugün
  • konuşurken gözünün içine bakmak yerine tavana yere bakıyosa bi derdi vardır. (bkz: potansiyel yalan)
  • in and out filminin türkce adi...
    bir gay in gay oldugunu itiraf etmesiyle baslayan olaylar ....
  • karsinizdakinin bedeninizden gelen datalari anlamasi ile mumkundur, sagir olmaksa cok kolay :p
  • hesapta ham cokelekci atilla ta$'in vucut dili supermi$.. ama vucutdilbilimciler ne diyo bilemem
  • eller kollar yakın veya birleşik ise kişi savunma konumundadır. ortamda rahat olan birey ise kollarını iki yana açar, göğsünü kapamaz.
  • kişinin konuşurken sürekli ağızı kapaması ya da burun civarı ile uğraşması söylediği şeye inanmadığının belirtisidir.
  • iyice kapanmıs bir durus, kollar gövdeye sarilmis gibi, sırt kambur, cene gögüse yakin: korkuyorum, güvensizim
  • kadın ve erkek ilişkisinde vücut dili:
    yan yana oturmak iyidir, karşı karşıya ise kötüdür, tartışma çıkabilir.
    kahverengimsi renkler karşıdakini çok konuşturur.
    kafayı 15 derece büküp gözlerine bakıp dinlerseniz konuşmaya ve anlatmaya doyamaz anlatan.
    yürürken adımların aynı frekansta olması, dururken benzer bir biçimde durmak yakınlaşmak için iyidir.
    kalabalık içinde varsa sizden ilgilenen biri farketmeden kolu, ayağı ya da sigara gibi bir aksesuarı ile sizi göstermektedir.
    sizden hoşlanan birinin göz bebekleri büyür (gözleri parlıyor denen olay).
    kalabalıkta her zaman farklı olan hatırlanır, kel, turuncu giyen, kasketi olan, pipo içen, aşırı kıvırcık uzun ve esmer olan gibi.
    kendinize (hafifçe burnunuza, saçınıza, elinize) dokunursanız, karşınızdaki de dokunmak isteyecektir.
  • eller önde kavuşmuş : birşeylerin arkasında durmak istiyorum, kendime güvenim yok
  • fatih terimin sıkça kullandıgı belki de istem dı$ı olan hareketler...istemli de olabilir banane yani bana böyle sorularla gelmeyin..maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa siedra manoooooooooooooooo