şükela:  tümü | bugün
  • az kaldi, kendimi bir binanin bodrum katindan asagi yuvarlayacagim.

abartma yapmadan derdimi anlatayim. cunku bu durumu cok fena dert ettim, canim sıkıldı, moralim bozuldu.

heralde bir bucuk iki senedir kislik pek bir sey almiyordum. bebekten sonra lan nolacak yine bunlarla kisi geciririz eheheh diyen vakur ve magrur baba modundaydim. gecen gun kazak almak icin birkac magazaya girip ciktim. cikmaz olaydim. galiba ulkedeki butun erkekler benden habersiz koz getir kardesim seriiii moduna girip kas basmis yahut gotu gobegi salmis . baska bir izah bulamiyorum. o kiyafetlerin olcusu, yapisi nedir allah askina? saka bir yana da bu kadar kisa surede giyimlerin bu denli degismesi bana garip geldi. degisik modellerden en az 12 13 urun denemisimdir. birisinin yakasi memelerimin catalina iniyor, kollar elimin bir karis ucunda, baksan s beden. bir baskasi gobegimin en hassas noktalarini belirtir halde vucudumu sariyor , egilsem arkamdan milyonlar egilir o derece ama m beden. hele o triko denen zikkima hic girmek istemiyorum. yutkunuyorum. gozyaslarimi tutamam. ne enfes modeller var ama gel gelelim ayri olculerin insaniyiz. cok ekstra birisi de degilim. normal ebatlarda ,belki azicik kisa, normal sartlarda yasayan ve yasamak isteyen duz bir adamim. iki sene icinde alisveris yapabilmr halkimi elimden neden aliyorsunuz? oysa herhangi bir yere girip gomlek, kazak alip cikardim. bir de pantolon. pantolon demisken neden pantolon pacalarinin ekserisi taytimsi darlikta yahut emekli dayi genisliginde.

buradan dizaynir, terzi, moda ikonu ve bilcumle kumasla, dikimle hasir nesir olan canlara sesleniyorum: bize ne olur normal kiyafetler yapin. sumuklu bocek gibi yahut ucgen krem peynir gibi dolasmak zorunda degiliz. kot pantolonun uzerinde duz renk, dumduz desensiz kazak giymek istiyoruz.