şükela:  tümü | bugün
  • "geo dergisi türkiye" editörlerinden olup dergideki güzel yazilarini zevkle takip ettiğim gazetecidir.

daha önce atlas dergisi ve sabah gazetesinde çali$mi$tir.
  • afili filintalar'a katılmıştır.
  • gazete habertürk eklerdeki röportajların ardından artık habertürk tv'nin kültür sanat editörü olan güzelce. önümüzdeki günlerde, skala isimli kültür sanat programını hazırlayacaktır ve sunacaktır. istanbul ve ülkemizdeki, onca kültür-sanat etkinliğine rağmen, elle tutulur 2-3 kültür sanat programlarımıza bir yenisi daha eklenecektir böylece...

(bkz: gece gündüz) - yekta kopan
    (bkz: afiş) - sinan kunter
    (bkz: fihrist) - zeynep konan
  • tüyap'ta gördüm ken'sini, birileriyle röportaj yapıyordu ekibi. o da ellerini kavuşturmuş koynunda böyle, bi yandan dinliyo bi yandan motivasyon-koordinasyon işlerine bakıyo felan. üst kattan seyredurdum, boynum ağrıdı gitti. değişik bi avrosu var bence. kapılıyo insan.

en çok da tvitleri harikulade.
  • hoş hatun, akıllı, kültürlü falan ama niye programda öyle mutsuz mutsuz, hüzünlü hüzünlü bakıyor anlamıyorum. çok mu kasılıyor nedir ekran önünde.
  • berkun oya ve bartu küçükçağlayan'la yaptığı röportajla izledim ilk defa. önceki işlerini bilmediğim icin genelleme yapmak pek doğru olmaz fakat bu röportajda fazlasıyla kaba kendisi. misafirlerini konuşturmamak bir yana, adamları kendi aralarında konuşuyorlar diye azarlıyor bile.habertürk'ten iyi iş beklemek saçmalık belki de ama kültür sanat programı bile bu başarısızlıkla yapılmaz ki. buyrun:
    http://www.haberturk.com/…rini-ilk-kez-skalaya-acti
  • kalemine sağlık denilebilecek; habertürk, skala programi, kültür sanat editörü ve habertürk.com yazari

http://www.haberturk.com/…8320-hincal-degil-hinc-al
  • akıllı, esprili ve en önemlisi ne konuştuğunu bilen bir kadın. bazen de en olmadık zamanlarda kederlere boğuyor beni.

bir behçet var bedia'dan içeri ve şöyle diyor.

behçet sevgilisini anlatıyor: "tanrı onu yaratırken, benim fikrimi de almıştı sanki..."

behçet aşık olduğu kadını şöyle seviyor: "keşke doğduğu ana tanık olabilseydim, aldığı ilk nefeste yanında olsaydım..."
  • çok değil, kısa bir zaman önce afili filintalar'dan ayrılmıştır. ne yazıları ne de fotoğrafı duruyor şu an afilli filintalarda. kendine ait bir site açacağından bahsediyor idi.
  • twitter'da yazdıklarının sonuna o tarz eklemeden içi rahat etmezmiş. o tarz.