şükela:  tümü | bugün
508 entry daha
  • divan kurulunda müthiş bir konuşma yapmıştır:

“bakın ben siyasete girdim, çıktım. beni iyi dinleyin, bugün galatasaray’a karşı yürütülen operasyon çok ince çalışılmış, çok planlı bir harekettir. büyük bir algı operasyonu çalışmasıdır.biz türk ordusunun yarısı içeri atılırken, 3 temmuz’a kadar o işi yapanlarla halı saha maçı yapıp tavla oynayan, 3 temmuz’dan sonra atatürk’ü hatırlayan bir camia değiliz. biz dün de bugün de atatürkçüyüz.bakın açıkca söylüyorum başımıza sarılmaya çalışılan şey galatasaray’ın biat etmemesiyle ilgilidir. taa bu işler stadyumun açılışından geliyor. galatasaray’a asla boyun eğdiremediler. asla da eğdiremeyecekler.öyle bir durumdayız ki... liseli, liseli olmayan... hep birlikte olmalıyız. birlikte karşı çıkmalıyız. susarak olmaz. şu anda bu oyuna bir tek galatasaray karşı çıkabilir. bu ahlaksız oyunu hep beraber bozalım.''
  • galatasarayın biat etmesiyle alakalıdır lafını duyduktan sonra kendisi hakkında ne derece doğru düşüncelerim olduğunu bir kez daha anladım
  • aslan parçası, gerçek bir atatürkçü. atatürkçüleri hapise atanlarla halı saha maçları yapmamıştır
  • muhtemelen galatasaray düsmanlari tarafindan linc edilmeye calisilacaktir ama yalan söylüyorsun denilemeyecektir.

agzina saglik.
  • atatürkçüleri hapise atan savcı öz'ü 3 temmuz'dan birkaç ay önce kulübüne üye yapan yüzsüz camianın üyesi. yok halı saha yapmış yok çay içmişler diye bok atıyor bir de.

sahi niye üye yaptınız lan adamı? 3 ay sonra fener'e kumpası beraber tezgahlamak için mi?

https://www.ntv.com.tr/…oldu,zvgr20ik-0cisuv-uaxqxa

öz'le aynı anda 3 temmuz'da fb'yi men ettirmek için uğraşan lütfi üye oluyor bir de. hay allah tesadüfe bak!

"savcı öz’ün yanı sıra türkiye futbol federasyonu ikinci başkanı lütfü arıboğan’ın eşi prof. dr. deniz ülke arıboğan da galatasaray’ın yeni kongre üyesi oldu."

üye kartlarını bizzat teslim eden de adnan polat:

"galatasaray kulübü başkanı adnan polat, her iki isme de üyelik kartlarını bizzat kendi takdim etti."

(bkz: adnan polat'ın f. gülen'le verdiği röportaj)

ağlama süheylcim ağlama. yediğiniz boklar yüzünden eşşek gibi himmetçi diye damgalandınız. yok öyle hem fetöyle fenere operasyon çekeyim hem de inkar edeyim, hem ayranım dökülmesin hem mabadım edilmesin.
  • "biz türk ordusunun yarısı içeri atılırken, 3 temmuz’a kadar o işi yapanlarla halı saha maçı yapıp tavla oynayan, 3 temmuz’dan sonra atatürk’ü hatırlayan bir camia değiliz. biz dün de bugün de atatürkçüyüz."

şurası net ki, ortada bir kapak var. şu görüntü mü kastediliyor bilmiyorum ama isteyen ortada duran kapağı alıp cebine sokabilir.
  • dogru, siz hali saha maci yapmiyordunuz direk onbir olarak sahaya suruyordunuz.

bizimkiler fetoculerle mac yapmis, siz ise fetocusunuz.

kapak isteyene omur boyu yeter. buraya birakiyorum, kullanirsiniz.
  • kılıçdaroğlu şutlamakla doğru yapmış.
10 entry daha