• galatasarayın biat etmesiyle alakalıdır lafını duyduktan sonra kendisi hakkında ne derece doğru düşüncelerim olduğunu bir kez daha anladım
  • kuzenimin her daim hayranlıkla bahsettiği hocası. sağlam konuşmuş bugün, bir fenerbahçeli olarak gurur duydum.
  • kılıçdaroğlu şutlamakla doğru yapmış.
  • “bakın ben siyasete girdim, çıktım. beni iyi dinleyin, bugün galatasaray’a karşı yürütülen operasyon çok ince çalışılmış, çok planlı bir harekettir. büyük bir algı operasyonu çalışmasıdır.”

“biz galatasaray olarak hatalıyız. geçen seneki şampiyonluğu ne yaptılar ne ettiler sokaktaki çocuğa ‘siz şampiyonluğu hakemle almışssınız’ dedirtecek hale getirdiler. bu büyük bir algı operasyonudur. bunun farkına varalım. biz, bize yakışmaz, galatasaraylıyız bunlara itibar etmeyiz dedik ama bize yapılanlar sessiz kaldık, suskun kaldık. hatamızdır.”

“bunun tweetini de attım, burdan söyleyeyim: biz türk ordusunun yarısı içeri atılırken, 3 temmuz’a kadar o işi yapanlarla halı saha maçı yapıp tavla oynayan, 3 temmuz’dan sonra atatürk’ü hatırlayan bir camia değiliz. biz dün de bugün de atatürkçüyüz.”
  • "çocukluğuna inme" olayı (bkz: ilhan helvacı) ve bu vatandaş gibi tipler için "liseye inme" olarak uygulanmalı.

ne olduysa 1970-1990 arası lise mezunlarinda olmuş. (bkz: netflix'e belgesel önerileri)
    o dönemde bir sorun var.
  • abantçı gelmiş biz fenerbahçeden daha atatürkçüyüz diyor. hani 20 milyon gs li akp ye oy vermişti ya.e chp lilerde atatürkçü.bizim oy nerde lan.
  • bugün saat 2 de gs tvde kendi yazdığını sonradan çiğneyen holigan ve fetöcü yazar mehmet şenol ve iki kelimeyi bir araya getiremeyen holigan tarihçi melih şabanoğlu ile birlikte 3 holigan bir araya gelip fenerbahçe'nin 1959 öncesi kazandığı türkiye şampiyonlukları için yaptığı başvuruya bok atma yarışına girecekler. ellerinde savunulacak bir argümanları olmadığı için fenerbahçe'nin karşılıklı tartışma talebine cevap veremeyen gs yönetiminin bu holigan hukukçuyu kulüp televizyonuna çıkarmasını, son kullanma tarihi yaklaşan yönetimlerinin son çırpınışları olarak görüyorum.

bugün ki yayınlarında ne saçmalıklar konuşulursa konuşulsun ve sonrasında karşılıklı tartışma teklifine cevap gelmiş yada gelmemiş olsun ( zannetmiyorum geleceğini) fenerbahçe yönetimine tavsiyem artık buna katılım göstermemesi olur. artık çok açık belli oldu ki gs süreci sulandırmak istiyor. bunları muhatap kabul edip ciddiye almak başta hataydı. istediklerini vermemek gerek.
  • zamanında fetö toplantılarının aranan konuşmacısıdır, bugün ise gstv’ye çıkacakmış ekürileri ile birlikte. çok da şaşırmadık açıkçası.

yaptığı en iyi iş ise geçmişini unutup, atatürkçü olduğunu lanse etmeye çalışıp, ürettiği garip fikirleri insanlara atatürkçülük dersi vererek yedirmeye çalışmasıdır.

bakalım fetö toplantılarının adamı bugün gstv’de neler saçmalayacak.
  • hakikaten orospu çocukluğu meslek olarak kabul edilmeli, bazı kimselere yüksek lisans ile yüksek o.ç. ünvanı verilmelidir.

süheyl batum fetullahçı kahpeler tarafından yargılanan bir isimdir.

yani, fetö'ye yıllar önce de fetö diyebilmiş kişilerin başında gelmektedir. ama şimdi geliyor kalleş bir şikeci evladı, hocaya fetöcü iması yapıyor.

gerçi sevgili süheyl hocamız karşı karşıya bulunduğumuz alçak güruh hakkında şöyle bir demeç vermişti;

"biz türk ordusunun yarısı içeri atılırken, 3 temmuz’a kadar o işi yapanlarla halı saha maçı yapıp tavla oynayan, 3 temmuz’dan sonra atatürk’ü hatırlayan bir camia değiliz. biz dün de bugün de atatürkçüyüz."

fenerbahçelilerin saçma iddiasına karşı galatasaraylıların en başından beri yapması gerekeni yaptı;

"biz galatasaraylıyız, kimseye hakkımızı yedirmeyiz, biz burdayız. bu saçma başvuru; hazır fanatik bir fenerbahçeliyi yakalamışken oldu, bittiye getirelim kafasında yapılmıştır. galatasaraylılar rahat olsun, galatasaray tüm camiasıyla buradadır."

türkiye futbol şampiyonası ve milli eğitim kupası, maarif kupası denen milli kümenin ne olduğunu net şekilde anlatmıştır. türkiye futbol şampiyonası 1996'ya kadar devam etmiş. milli küme'ye ise hiçbir kıymeti harbiyesi yok diye zamanında fenerliler karşı çıkıp, müsabakalara yedek takım göndermiş.

rakibimiz o kadar çaresizlik içinde ki; kağıtspor, yeldeğirmenispor, polisgücü ve devlet su işlerinin şampiyonluk yaşadığı turnuvalardan medet umar hale gelmişler.
  • hukukçu değil militandır. hukukçu hakkı, adaleti savunur.
    bunun tuttuğu takıma olan, borçlu olduğu lobiye, klike olan bağlılığı tüm değerlerinin üstünde olduğu açıktır.
    bir de kabadayı kabadayı konuşuyorlar birbirlerini pohpohluyor, parlatıyorlar. şöyle değerli, böyle değerli, şöyle mücadele etti böyle savaştı.
    diğer ünvanlarını da sıralayarak esiri olduğu bağnaz klik lehine menfaat devşirmeye çalışıyor. bunun nesi savaş, bunun nesi mücadele. sen bildiğin bağnazca adaletsizliği savunuyorsun. sırf rakip gördüğün bir grup hakkı olan almasın diye hukuku ve ünvanını kendine araç etmişsin.
    demek yarın bir gün gerçekten çok kritik bir makamda olsan sahip olduğun ünvanını sevgin ve zevklerin lehine kullanacaksın.
    ben çok değerli bir hukukçuyum, ben çok atatürkçüyüm diye konuyla ilgisiz bir sürü kavramı ve ünvanı kendine siper etme.
    delikanlı ol, bırak kıvırtmayı.
hesabın var mı? giriş yap