şükela:  tümü | bugün
 • hayvan deneyleri yapmayan, 25 yıllık bir avustralyalı kozmetik markası. gratislerde uygun fiyata bulabiliyorsunuz. deneyen insanlar güneş kremleri ve vücut şampuanlarının muhteşem olduğunu söylüyor. vejetaryenler için de ürünleri var.

  ayrıca micellar adında bir makyaj temizleme suyu var ki beni benden alıyor. 500 ml hem ucuz hem de aşırı kullanışlı. pamuğu kapağına bastırmak yetiyor direkt su geliyor. çok tatlış bir ürün. ayrıca benim gibi her şeye alerjisi olan birine bile alerji yapmıyor. markanın da alerji yapmama gibi bir iddiası mevcut ama yine de doğal alerjilere karşı bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar eh adamlar da haklı.
 • cruelty free olduğunu duyduğum için bir çok ürününü aldım. hatta makyaj temizleme suyunu çok beğenerek kullanıyorum. altın maskesini de kullanıyorum ama olumlu olumsuz bir durum yaşamadık henüz.

  yakın bir zamanda kremlerini ve nemlendiricilerini almayı düşünüyorum. umarım sahiden cruelty free bir markadır.
 • siyah nokta temizle maskesi hiçbir işe yaramayan marka.
 • strawberry cupcake adlı duş jeli inanılmaz güzel olan marka.

  gratis indiriminden 4 tl gibi bir fiyata aldım yanlış hatırlamıyorsam, gayet memnunum. hayvanlar üzerinde deney de yapmıyormuş üstelik, mis gibi.
 • allahın belası marka.
  gittiğim avm'de yıllardır kullandığım ve aşık olduğum shiseido güneş kremini bulamayınca, zamanım olmadığından gratis'e uğrayıp cruelty free olmasının da verdiği gazla bu zıkkımın güneş kremini aldım.
  50 spf bir krem bir yüzün anasını ne kadar sikebilirse benim yüzümün de anası o kadar sikildi. 1 günde yüzümde siyah siyah yanıklarla donatıldım.

  şimdi forum forum yanık izlerimi geçirecek krem araştırması yaparken buraya yazıyorum.
  cildinizden nefret ediyorsanız buyrun alın.
 • kozmetik sektöründe çalışan biri olarak kesinlikle önermediğim marka. neredeyse tüm ürünleri çok ucuza - örneğin kasa önünde 2 tlye satılan kavanoz kremleri müthiş dandiktir - yurt içindeki üreticilere ürettirilir. bu üreticilerin bir kısmı da neredeyse merdiven altı sayılabilecek yerlerdir.

  türkiye'de üretilmiş kozmetik ürünlerin çoğu - belli başlı birkaç kurumsal firma hariç - içinde ne olduğu belli olmayan, devlet tarafından doğru dürüst denetlenmeyen ürünler, o yüzden zincir mağazadan bile olsa ürün alırken türkiye'de üretilip üretilmediğine bakmakta fayda var. hatta üretici firma ismi ürün üzerinde yazmak zorunda, bee beauty ürünlerinin bazılarında yazmıyor mesela, neden ? çünkü üretici firmaların bilinmesini istemiyorlar.
 • soyulabilir maskeleri bir rahatlama yöntemi olarak kullanan bünyemi, uygun fiyatlı maskeleriyle tavlamış marka. ancak dikkatli olmakta yarar var; çünkü diğer markalara oranla maskelerin yapışkanı fazla güçlü.
 • at kuyruğu bitkisi özlü şampuanını kullanıyorum uzun bir süredir. ilk zamanlar sabun kullanmış gibi kaskatı kesildi saçlarım ama zamanla bünye alıştı tabii. şimdi seviyeli bir ilişkimiz var kendisiyle. vegan olması zaten cabası.
 • ürünleri cildimi yumuşacık yapsa da maalesef kullandıktan sonra tek tük sivilce yapıyor.

  geçen hafta çok tartışmalı olan gece maskelerini alıp denedim. hassas ciltli olduğum için de küçük bir bölgeye uyguladım. bir sorun çıkmayınca tüm yüzüme denedim. hala herhangi bir sivilcelenme olmadı. üstelik pamuk gibi bir ciltle uyanıyorum.

  aynı zamanda cruelty free bir marka olması da sevmek için bambaşka bir neden.
 • gece maskelerinin hastasıyım. şu sıralar çok sağlıksız besleniyorum ve yüzümü sakinleştiren tek şey bu maskeler diyebilirim.