şükela:  tümü | bugün
 • istanbul teknik üniversitesi, arı teknokent firmasıdır. türkiye'nin ilk ve tek yerli inovasyon ödüllü propolis üreticisidir. (bkz: aslı elif tanuğur) tarafından kurulmuştur. (bkz: cem seymen) in programında haberdar olduk kendilerinden ve ne denli önemli işler yaptığından. (bkz: beeo) bal ürünlerini güvenle tüketebilirsiniz.
 • hiç duymadıysam 5 arkadaşımdan duydum, kış boyu minimum 4-5 kez nezle/grip olan bebeler (3-6 yaş arası kreşe giden bebeler habire birbirlerine geçiriyorlar), bu ürünleri kullanmaya başladıktan sonra bildiğin tüm kışı gripsiz atlatıyorlarmış.

  bağışıklık sistemi için çelik bir zırh, bi nevi.

  bazı ürünleri online da alınabiliyor, ama bazıları sadece eczanelerde satılıyor. hangisi en uygunudur bakıp en kısa zamanda kızıma vermeye başlayacağım.

  sitesi şurda, elimizin altında dursun.
  beeo
 • ürün başlıklarına pek entry girmesem de hakkını teslim etmek için bunu yapacağım arı ürünleri üreticisi.

  çok fazla uzun entry olmayacak, web sitesinden ürünlerine ve detaylarına ulaşabilirsiniz. tıkla

  propolis ürününü bu kış kendim ve çocuklarım kullandık, tüm kış boyunca grip, soğuk algınlığı nedeni ile sadece 1 gün yattım. onda da biraz da keyfiyet vardı.

  sonbahar başında kullanmaya başladık, 3'lü paketini almıştım. bundan sonra her mevsim geçisinde muhakkak edinip kullanacağım.
 • şansa mı denk geliyor bilmiyorum ancak sitesinden alınan ürünler marketlerde satılan ürünlere göre daha taze olan firma. evet, üretim tarihlerini karşılaştırıyorum.