şükela:  tümü | bugün
 • istanbul teknik üniversitesi, arı teknokent firmasıdır. türkiye'nin ilk ve tek yerli inovasyon ödüllü propolis üreticisidir. (bkz: aslı elif tanuğur) tarafından kurulmuştur. (bkz: cem seymen) in programında haberdar olduk kendilerinden ve ne denli önemli işler yaptığından. (bkz: beeo) bal ürünlerini güvenle tüketebilirsiniz.
 • hiç duymadıysam 5 arkadaşımdan duydum, kış boyu minimum 4-5 kez nezle/grip olan bebeler (3-6 yaş arası kreşe giden bebeler habire birbirlerine geçiriyorlar), bu ürünleri kullanmaya başladıktan sonra bildiğin tüm kışı gripsiz atlatıyorlarmış.

  bağışıklık sistemi için çelik bir zırh, bi nevi.

  bazı ürünleri online da alınabiliyor, ama bazıları sadece eczanelerde satılıyor. hangisi en uygunudur bakıp en kısa zamanda kızıma vermeye başlayacağım.

  sitesi şurda, elimizin altında dursun.
  beeo
 • ürün başlıklarına pek entry girmesem de hakkını teslim etmek için bunu yapacağım arı ürünleri üreticisi.

  çok fazla uzun entry olmayacak, web sitesinden ürünlerine ve detaylarına ulaşabilirsiniz. tıkla

  propolis ürününü bu kış kendim ve çocuklarım kullandık, tüm kış boyunca grip, soğuk algınlığı nedeni ile sadece 1 gün yattım. onda da biraz da keyfiyet vardı.

  sonbahar başında kullanmaya başladık, 3'lü paketini almıştım. bundan sonra her mevsim geçisinde muhakkak edinip kullanacağım.
 • şansa mı denk geliyor bilmiyorum ancak sitesinden alınan ürünler marketlerde satılan ürünlere göre daha taze olan firma. evet, üretim tarihlerini karşılaştırıyorum.
 • damla propolis ürünlerini bugün kullanmaya başladım. ama kafama bir şey takıldı.

  internet sitelerinden sirapis verebileceginiz suda çözünür damla %10 diğer alternatif %20 propolis içermekte. eczanelerde satılan beeo up markalı ürünleri %30 propolis içerirken yine eczanelerde satılan suda çözünür damla %15 oranında propolis içeriyor.

  kullanım tanımları aşağı yukarı aynı olan bu ürünlerin hangisini kullanmak gerekiyor. amaç propolis almak sonuçta %30 propolis içeren ürün varken neden %10 luk ya da %20 lik ürünü tercih edeyim. benim tercihim bir kenara neden böyle bir alternatif sunuldugunu anlayamadım.

  birkaç hafta ya da birkaç ay sonra uzerimdeki etkileri ile ilgili buraya eklemeler yaparım.
 • propolis damla sipariş ettim internet sitelerinden sipariş tarihim 27 eylüldü elime geçen damlanın üretim tarihi 27 eylül. eğer gerçekse takdirimi kazandılar.
 • ürünleri çok kaliteli olmakla birlikte çocuklara arı ürünlerini sevdirecek ürünler üretiyorlar hatta bu konuda türkiye'de öncüler. fakat ürünleri oldukça pahalıdır. bazı ürünleri yine çok kaliteli firmalarda 3/1 ya da 3/2 fiyata bulunabilir.
 • alkollü olanı ağzınızda yara yapabilir, alkolsüz olanı tercih ediniz. haricen kullanırken alkollü olan olur ama.
 • propolis oranları ve çeşitli mecralarda satılan propolis versiyonları nedeniyle kendilerine sorduğum soru ve cevabı aşağıdadır.

  --- spoiler ---

  adversary: merhabalar. sitenizde suda çözünen damla propolis ürününüzün propolis oranı %10 oranında iken başka sitelerde satılan ürünlerinizde %15 yazıyor. iki ürün de sizin mi? orijinal oranınız nedir?

  beeo: beeo up serimiz eczanelerde satışta olan propolis oranları daha yüksek olan ürünlerimizdir.
  beeo: biz bu sitelere ürün vermiyoruz. başka sitelerde satılan fiyatlardan sorumlu değiliz. bu tarz ucuz ürün satan sitelerdeki ürünlerin gıda güvenliği ile ilgili garanti vermiyoruz. risk almamanızı tavsiye ederiz. sadece eczanelerden temin edebilirsiniz

  --- spoiler ---
 • suda çözünür propolis ürününde içindekiler kısmında glycol adında ne olduğunu çözemediğim bir bileşik olan ödüllü marka.
  bilenler bilgilendirirse bilgileniriz.