şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dinlerken soundlarından ve rifflerinden ingiltere'li oldukları 100 metreden belli olan 1999 yılında kurulmuş ingiliz street punk grubu. heralde ülkemizde pek tanınmamasının sebebi de bu özellikleri olacak. cockney rejects, discipline, cock sparrer, roger miret and the disaster, us bombs gibi gruplardan hoşlananlar bi şekilde bulup dinlesim derim.
  grubun albümleri:
  *they drank, they played, they conqured
  *strangle all the boy bands
 • antalya kaleiçinde yer alan bir bar.
 • antalya kaleiçinde bir hamburgerci. hamburgerleri gayet güzel hoş, beginner seviyesinde hamburgerler 19-tl biraz pahalı ancak içine 180 gr dana eti koyduklarını belirtiyorlar menülerinde. ben pro seviyesinde olduğum için daha çok üstüne kaçak kat çıkılmış hamburgerlerinden yiyorum. yani öyle bir hamburger ki belediye yapı kontrol ekipleri görse hemen mühürleyip yıkım kararı verir hamburger hakkında. bi de şu 33 cc bira inatlarından vazgeçseler iyi olacak. dev gibi hamburger söylüyoruz yanında 33 cc bira insanlık ayıbı resmen. o dev gibi hamburgerler o 33'lük bira ile bitmez. bir de tuborg yok. diğer bütün biralar var ama güzelim tuborg gold yok :(
  genel olarak;
  iç bahçeleri fena değil. çalışanlar ilgili ve güleryüzlü. bulunduğu sokak çok işlek ve canlı. hamburgerler lezzetli ve doyurucu. tek puan kırdığım nokta bira istediğim zaman getirdikleri 33'lük bira.