şükela:  tümü | bugün
  • saskinbakkal'daki steakhouseun burger versiyonu. su an tek subeleri brandium alisveris merkezinde. bugun deneme sansim oldu.

sonuc: 10 numara 5 yildiz.

ozellikle fiyatlari anlamsizca ucuz. 140 gramlik standart hamburgeri patates ve kola ile birlikte 13-14 liraya veriyorlar. ben king kong diye 200 gramlik bir menu yedim, patates ve kola ile birlikte 18 liraydi

patates ve burger, burger house ayarinda. fiyatlar yarisi kadar. ayrica lokum, saslik ve kofte gibi burger olmayan urunleri var makul fiyata.

fiyat seviyelerini korurlarsa sira olur onlerinde
  • ikinci şubesi maltepe carrefour avm'de açılan, şaşkınbakkal'daki steakhouseun burger versiyonu.

fiyatları, kalitesi ve özellikle sosları ile çok başarılı bir mekan olmuş. king kong menü sipariş ettim ve açıkçası doymam diye düşünüyordum ama yanıldığımı çok geçmeden anladım.

ayrıca unutmadan belirteyim mönülerinde bira ve şarap da var.

kesinlikle denenmesi gereken bir mekan olmuş efendim.
  • maltepe park avm'de ne yesek diye gezinirken gördüğümüz, bir fikir edinmek için önce sözlüğe bakıp güzel yorumlar okuyunca deneyelim dediğimiz burger restaurant. pişen etlerin yoğun kokusu ve dumanının ortamı sarmasını saymazsak eğer mekan güzel, dekor-renkler falan. ama ne yazık ki biz lezzetini pek beğenemedik. nedeni ise denediğimiz hiçbir burgerin bir mano burger lezzetinde olmaması sanırım. eğer mano'ya gitmeden bunu denerseniz evet güzel diyebilirsiniz. (hele de mc ve burger king gibi yerlerden sonra) ama eğer mano burger'de bir kez hamburger yediyseniz ne burger house ne de beeves burger size efsane gelmeyecektir.
  • bugün ikinci kez ortaköy'deki mekanlarına gittiğim ve bu kez gittiğime gerçekten pişman olduğum mekan. bir çok kişi aynı şekilde düşünmüş olmalı ki cumartesi akşam yemeği gibi bir yerde ortaköy'de hiç bir mekanda boş yer olmamasına rağmen bu arkadaşlar bomboştu.
    öncelikle içeriye girdiğiniz zaman içerisi hala leş gibi boya kokuyor arkadaş, yemek yemeyi zulme dönüştürüyor. girdik bari bir şey yiyip çıkalım dedim. girince cafe de paris sosunda süt dana gibi bir şey sipariş ettim. arkadaşlar bildiğin enayi yerine koydular sağolsunlar. gelince baktım, "sos koymamışsınız" dedim. garson "yok üzerine koymuyoruz, sosun içinde pişiriyoruz dedi". hadi sos en ufak bir renk değişikliği vermedi nasıl olduysa, en ufak tadı da mı değişmez.
    velasıl kelam, benim gibi etobursanız ve güzel et yemek için böyle mekanlara gidiyorsanız, beeves'e gitmeyin. çok daha iyi bir eti aynı fiyata midpoint'te yiyip yüzünüzü güldürebilirsiniz. ha midpoint yoksa da house cafe var.
  • bağdat caddesi erenköy-caddebostan arası bir yer olan şubesi fiyat kalite oranı gayet iyi olan hamburgerci
  • caddebostan subesinde 200gr et iceren king-kong menu'sunu yedigim gurme burgerci.
    bi kere 20tl menu fiyati icin cazip gorunse bile icinde bacon ve cheddar olmadigini soylemek lazim. eklettiginizde fiyat 24'e cikiyor.
    tad olarak guzel ancak 24 verene kadar mano burger yerim. net.

ayrica arkadaslarim klasik burger menu soylemesine ragmen special getirip bi de utanmadan special ucreti alan kurum.
  • erenköy şubesinde ilk defa denediğim hamburgerci. sidar's special isimli hamburgerini tavsiye ettiler, iki arkadaş yedik. ikimiz de gayet memnun kaldık. et kalitesi gerçekten başarılı. diğer şubeleri bilemem ama erenköy şubesini rahatlıkla tavsiye edebilirim.
  • geçen hafta ailecek mall of istanbulda'ki yerine gittik pek memnun kaldığımız söylenemez.miami burger menü diye bi menüsü vardı ismini yanlış hatırlamıyosam 200 gr köfte filan en pahalı hamburger menüsü buydu onu seçtik doyurucu olsun diye.ama açık söylüyorum burger kingin steak house burgerinin yanına bile gelemez.bir kez köfteler nerdeyse çiğ denecek kadar az pişmiş acayip yumuşak geliyor resmen dağılıyor köfte dururken.doyurmuyor ama şişiriyor içicek ve patatesle şişmiş bir şekilde kalktık ikinciye gider miyim bilmiyorum ama gidersem steak tarzı bişeyler denerim oda yaramazsa dahada uğramam.hamburgeri hayal kırıklığı benim için.
  • izmir'de yeni açılan mavibahçe alışveriş merkezindeki yerine gittim. miami burger menü aldım. fiyatı olan 28 tl'yi karşılayabildiğini pek söyleyemeyeceğim. lezzeti fena değil ama doyurucu da değil.
  • akbatı şubesiyle yaklaşık 1 ay önce bir problem yaşadık . menü verilen süreden geç geldi . sağolsun aradığımda çok iyi ilgilendiler ve çok güzel bir şekilde telafi ettiler . ürünlerinin kalitesi de oldukça yüksek . bk ve mc gibi müsteri şikayetlerine dönüp yüzüne bile bakmayan zincirlerden çok daha iyi yönetildiği kesin . tercih edin , ettirin efendim .