• before sunset, before sunrise ikilemesinin üçüncü filmi. çekimleri bitmiş. sabri misali allaahh be diyor, yerimizde duramıyoruz.

not: ben ismi before dawn olur demiştim ama dawn olursa çok twilightımsı olurdu , iyi olmuş.
    (ara: before)

http://www.bakiniz.com/…ghtin-cekimleri-tamamlandi/
  • ilk iki filmin devamı olacak bu film; gerçekten insanı tatmin edebilecek bir film olacak mı merak ediyorum.

yani bana öyle geliyor ki beğenmeyeceğim; ve bana ters düşecek.

tabi ki yine izlenilecek olan filmdir.

edit: gördüm ki herkes benim gibi birlikte olmalarından yanaymış sevindim; ama içimden bir ses senarist böyle yapmayacak diyor.
  • celine ve jesse bu sefer birbirlerini sonsuza kadar bırakmazlar umuyorum, yoksa seti basıp ikisini birbirine zamklayacağım.
  • 5 eylül 2012 akşamı, geceyarısından önce alınacak en iyi haberdir.
  • sonsuza kadar mutlu yasadilar temali olmasini bekledigim film. kavusun gari yeter.
  • ikilinin üzerine üçünücü, tıpkı güzel kitapların filme alınmış biraz eksik hali gibi, ilk ikinin mükemmelliğini bozar gibi. bozmasa bari.
  • benim gibi budanmamış oduna bile diyecek söz bırakmayan iki filmden sonra beklentilerin oldukça yükseldiğini söylemek mümkün.
  • before sunset'in sonunda iyimser romantikler jesse'nin uçağını kaçırdığını ve bir tür "they lived happily ever after" olduğunu düşünmüştü, bu filmle birlikte "gerçekten" ne olup bittiğini öğrenme şansımız olacak.

ilk film çok çok romantikti, hatta biraz gerçeküstüydü. ikinci filmde biraz daha gerçeğe yaklaşmıştı her şey, hem de duygusallığı köreltmeden. bu filmden de beklentilerim yüksek o yüzden. bir an önce gösterime girse de izlesek.
  • (bkz: before graveyard)

yeter lan ilk film iyiydi tamam da zaten ikincide bayan filmin ve konunun devamını ne diye çekersiniz?
  • bu sefer konusu yunanistan’ın adriyatik kıyısındaki bölgesi messinia’da geçecekmiş. biraz daha doğuya gideydiniz ya*.

ve gene 9 sene sonrası olacakmış.
hesabın var mı? giriş yap