şükela:  tümü | bugün
 • az bilinen samimi sohbet tarzında videoları olan genelde film dizi çizgiromanlarla ilgili görüşlerin paylaşıldığı, bilgisayar oyunlarının oynandığı, arada bir ufak gezi blogları yapan, kanımca güzel olan youtube kanalı.
 • kanalın sahibi olarak önce;yukarıda ki ilk entry'nin sahibi stormblade'e teşekkürlerimi sunuyorum kendim bu kadar güzel açıklayamazdım sanırım kanalımı. :)
  kendi kanalını tanıtmak biraz saçma gelebilir ancak sizde youtube da iki lafından biri "arkadaşlar" olan adamları izlemek istemiyorsanız,"kız arkadaşımı let go'da sattım bana çok kızdı","kafamı klozete soktum eğer 10000 beğeni gelirse sifonu da çekeceğim" tarzı videolar canınızı sıkıyorsa,biraz daha yaşıma uygun olsun diyorsanız,kanalımı ziyaret etmenizi isterim.
  elimden geleni yapmaya çalışıyorum,youtube gerçekten çok büyük bir okyanus ve çok büyük balıkların yanında var olmaya çalışıyorum,açıkçası siz dostlardan da destek bekliyorum.
  görmemiş gibi bir entry oldu ancak kanalımın adını yılardır okuduğum takip ettiğim ekşi'de görünce çok mutlu oldum dayanamadım yazdım,herkese şimdiden çok teşekkür ederim,başta stormblade olmak üzere :)

  edit: (bkz: beni tez elden everin) şimdi uyardı ve kanalın linkini vermemişim izlemek isteyenler için iyi olur dedi.bende ona teşekkür ederek kanal linkini ekliyorum.
  https://www.youtube.com/user/hayrettinbegec
 • bursa'daki "güç uyanıyor" etkinliğinde moderatör olarak da yeteneklerini sergileyen hayrettin begeç'in youtube kanalı.
 • bu akşam eve gidince, birkaç videosuna göz atacağım youtube kanalı. izledikten sonra yorumlarımı eklerim.
 • sinemada film izlemeyi çok seven biri olarak kanalımda sinema adabıyla alakalı bir şeyler paylaştım,daha doğrusu sinir olduklarımı derlemeye çalıştım linkini bırakıyorum uğrarsanız sevinirim dostlar :)

  https://www.youtube.com/watch?v=nmujtp2vfm8
 • the walking dead 9.sezonda rick grimes olacak mı? game oft hrones iki spinoff ile geri dönecek,the witcher dizisine bir türk oyuncu da audition videosu gönderdi ve daha fazlası... ;
  https://www.youtube.com/watch?v=mkyzfwfy4zo