şükela:  tümü | bugün
  • "hey dostum , güzellik görecelidir taam mı ? beğenmediysen okuma , bak şukufe beğenmiş gülüyo , napalım yani beğenmediysen , problemli misin kardeşim" tribinden başka bişi diildir bu... sonra ahaliye hava atılır , bak bu entryleri kimse sevmiyo ama ben yine de silmiom , süperim denir.. megolamanlık veya narsisizmle pek bi de alakası yoktur aslında.. belki gerçekten de görecelidir bu kim bilir...* * *
  • entrylerime henuz hazir degiller yaklasimi da inceden koku veren bir perspektiftir.
  • beğenilmeyen entrylerini silenlere * ayar verilir de silmeyenlere neden verilmesin ki düşüncesinde olanların "kendi çapında karizma" olarak nitelendirdiği olay.
  • eger entry gercekten inanilarak girildiyse karizma degil zaten kisilik butunlugudur. eger entry espri, geyik ya da benzeri bir edayla girildiyse o zaman begenilmemesi bir uygunsuzluk ifadesidir ve silinmesi daha makbul olacaktir sozlugun genel kalitesi acisindan. susuzluk hicbirsey..
  • entryi begenmeyenin fikrine duyulan saygıdan yapılıyor ise karizmanın allahı sayılabılecek karizmaya donusen karizma.*
  • kendi beğenileri ile başkalarının beğenileri çatıştığı zaman kendisinden taviz vermeme durumudur..
    dürüstlük de diyenler var ama özgüven daha uygun bence..
  • entry ister beğenilsin ister beğenilmesin, ister doğru olsun ister yanlış olsun, ister kısa olsun ister uzun olsun yazan kişinin düşüncesini barındırır. yazdıklarını beğenilmedi gerekçesiyle silen insan aslında karakterinden bazı kısımları siliyordur.

farklılıklar doğrultusunda farkındalık yaratılır. benzerliklerim seninle ortaklık oluşturup beni mutlu ederken farklılıklarım beni ben yapar, beni senden ayırır. bugün beğenilmediği için entrysini - fikrini silen yarın bu tavrı ile yüzeysel fikirler öne sürüp yaşamda yüzeysel kalacak, bir sonraki gün ise fikir sahibi bile olamayacaktır çünkü artık daha önce sunulmuş olan fikirlere muhtaçtır.

beğenilmeyen entry i silmemek ilk etapta kişiyi karakter sahibi, peşinden de karizma sahibi yapar.
  • tribünlere oynamamaktır kısaca.. sonuç olarak kendi düşünceni söylemek ve ne olursa olsun onun arkasında durmaktır..beğenilmedi diye düşünülen ve savunulan şey değişmeyeceğine göre silmek de anlamsız bir hareket olacaktır..