şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çok tatlı ve bir o kadar da yetenekli bir oyuncu.

oha diyorum'daki rolü çok kısaydı ne yazık ki. tam snl kafasında hatun.

ileride ismini daha çok duyacağız sanki.
  • (bkz: reserved)
  • evrencan gündüz'lü yollarda bulurum seni reklamından bulup takip ettiğim oyuncu.

https://instagram.com/…e_share&igshid=1lxweasaj7vn8
  • çok güzel hareketler 2'nin ilk skecinde rol alması ve oyun gereği yüzünde makyaj olsa bile içindeki kristalize olmuş güzelliği ekranlardan dışarı taşan ve izleyenin gözlerini kendisinden almasını engelleyen bir alan oluşturan çok güzel ve güzelliğinden de öte başarılı oyuncu.
  • ekranda görünce, ne kadar hoş, güzel, tatlı, çekici bir kız dediğim, dünyalar güzeli, 32 yaşındaki oyuncu.çok güzel hareketler 2 'nin kadrosunda. kelime oyunu programında yarışmış olan yağmur adlı yarışmacıya benziyor. ikisinden birini sokakta gördüğüm an, mr.freeze 'den çaldığım dondurucu makinesi ile dondurup, heykel niyetine, her gün bakıp bakıp neşe ile dolmak için evime götüreceğim. haberleri olsun --- spoiler ---

*
  • çok güzel hareketler bunlar 2'de oynayan güzellik. o nasıl bir alımdır nasıl bir çalımdır, o ses tonu, o endam; ben bu kıza vuruldum resmen arkadaş ya. ilk bölümde de dikkatimi çekmişti. ancak dün akşamki yeni bölümde gözlerimi alamadım ondan. senin o gözlerine kurban ya ne tatlı gözlerin var
  • çok güzel bir kadın, gelecekte baya ünlü bir oyuncu olacağına inanıyorum. gözleri çok güzel, buna benzetiyorum.

(bkz: alita savaş meleği)
  • iri gözlerinin hastasıyız. sektörde yeni yeni parlamaya başlayışını ilk üniversitesi için harcadığı zamana bağlayabiliriz zira yaşı 32’dir. tabi yanlış anlaşılmasın 32 ileri bi yaş değil hani kendisinden evlilik teklifi falan gelirse de hayır demem.

özellikle çgh2’nin 2. bölümünde çok beğenilmiş ki hak veriyorum çünkü “yengen vizesi” skecinde müthiş bi alımı vardı ama bizim onu beğenme hikayemiz çok daha eskilere dayanır efenim.

bir de bi yerde şöyle bi anlatışını gördüm ki istihare’de gördükleriyle baya bi gülümsetti:

--- spoiler ---

sadece lise 2'de bölüm seçimi yaparken istihareye yatıp puanım yetiyor diye "fen-matematik okumam hayırlıysa yeşil ve beyaz göreyim" demem ve rüyamda beyazıt öztürk ile yeşil bir cipte dolaştığımızı görmem, süper saçma bir karar vermeme neden oldu. sonuç; izmir ekonomi üniversitesi-ekonomi bölümü.
    --- spoiler ---