• 2. nesilin en yeteneklilerinden. her türlü karakteri çok iyi oynuyor. ayrıca şahsi fikrim kendisinin çok iyi bir gözlemci olduğu yönünde. oynadığı karakterlerde yaptığı mimikler ve kullandığı aksanlar sadece oyunculukla olacak iş değil bence. çgh 2 başladığı günden beri en çok dikkat çeken oyunculardan birisi. sinemada büyük yapımlarda görmeyi isterim kendisini.
  • izmir'de arkadaş ortamında tanış olduğum ve o zamanlar gözlemlediğim kadarıyla içinde bulunduğu ortamdan huzursuz olan bir insandı. sanki çevresindekilerin içinden neler geçtiğini anlamaması için sürekli konuşmakta, konuyu hep '' ben'' diyerek açmakta ve kapatmaktaydı. aslında bedenen oradaydı da ruhen hep başka bir yerdeydi. şimdi hatırlasa belki de gülüp geçeceği bir derdini tüm masaya anlattıktan sonra etrafından çözüme yönelik bir reaksiyon alamadığını görmüştüm. sonrasında kendisiyle bir kaç kez daha karşılaşmıştık. bugün ise kendisini çgh 2'de görüyorum ve daha önce hiç olmadığı kadar rahat, kendine güvenli, özgüveni yüksek görünüyor. dahası çgh 2'de parlayan oyunculuğuyla sanki 40 yıllık oyuncu gibi. gün geçtikçe daha da açılıyor ve daha da iyi yerlere gelecektir eminim. demek ki her insanın kendisini göstereceği ve ait hissedebileceği yerler var bu dünyada ve begüm hiç bitmeyen oyunculuk azmiyle bu duruma çok güzel bir örnek teşkil ediyor. ve kendisinden sonra gelecek oyuncu adaylarına bir kapı aralıyor. allah yolunu bahtını açık etsin.
  • sezon finali olduğuna göre artık söyleyebiliriz. 18 bölümün sonunda görüldü ki, çgh2 nin en yetenekli kadın komedyeni. karar vericiler kimleri parlatır onu bilemeyiz ama kesinlikle komedi filmlerinde uzun yıllar değerlendirilebilir bir oyuncu. tek bir rolü değil, her türlü rolü yapabiliyor. köylü oluyor, liseli oluyor, ergen oluyor, beyaz yaka oluyor, rapçi oluyor, yaşlı oluyor, orta yaş sendromlu kadın oluyor...
  • benim nazarımda kendisi özel yaratıklardan biridir.
    müteahhit bol bol koymuş bütün malzemeden.bir de güzel ses tonu ayarlamış.

güzelliğine hayranlık duyduğum bir gün kendisini yakından görmeyi ümit ettiğim bu canlıya ,nerden aklımda kalmış bilmediğim bir şiir armağan ediyorum.

oldum olası deli
    oldum olası serseriyim,oldum olası ceset.
    o iri gözlerin var ya
    içkiye, esrara ne hacet....
  • eksiye hic bakmiyormusmus da musmus. oysa hakkindaki su iki sayfanin dortte ucunu kendisinin yazdigina/yazdirdigina yemin edebilirim. tum entryler ayni icerik, ayni bicim, ayni uslup. uzun zamandir bu kadar enteresan bir girisimle karsilasmamistim. usenmemis. vay canina.
  • evrencan gündüz'lü yollarda bulurum seni reklamından bulup takip ettiğim oyuncu.

https://instagram.com/…e_share&igshid=1lxweasaj7vn8
  • güzel komşum. ara sıra balkonda görüyorum, bazen apartmanın altındaki marketin önünde ama sürekli annesinde mi kalıyor emin olamadım. onu yakın zamanda sinema filmlerinde ve çok çok iyi rolleri oynarken göreceğimden eminim.
  • çgh 2'nin en iyisi.
  • iri gözlerinin hastasıyız. sektörde yeni yeni parlamaya başlayışını ilk üniversitesi için harcadığı zamana bağlayabiliriz zira yaşı 32’dir. tabi yanlış anlaşılmasın 32 ileri bi yaş değil hani kendisinden evlilik teklifi falan gelirse de hayır demem.

özellikle çgh2’nin 2. bölümünde çok beğenilmiş ki hak veriyorum çünkü “yengen vizesi” skecinde müthiş bi alımı vardı ama bizim onu beğenme hikayemiz çok daha eskilere dayanır efenim.

bir de bi yerde şöyle bi anlatışını gördüm ki istihare’de gördükleriyle baya bi gülümsetti:

--- spoiler ---

sadece lise 2'de bölüm seçimi yaparken istihareye yatıp puanım yetiyor diye "fen-matematik okumam hayırlıysa yeşil ve beyaz göreyim" demem ve rüyamda beyazıt öztürk ile yeşil bir cipte dolaştığımızı görmem, süper saçma bir karar vermeme neden oldu. sonuç; izmir ekonomi üniversitesi-ekonomi bölümü.
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap