şükela:  tümü | bugün
  • tatlı bir youtuber(kendisini öyle görmek istemese de).

kanalı

normalde tarzım değildir böyle kanallar ama canım sıkılırken denk geldi. başta da yine "tiki" birileri hava atacaklar, samimiyetsiz görüntüler olacak dedim ama hiç öyle olmadı. kendimi onu da izleyeyim falan derken buldum. geçtim onun imkanını, yarısına sahip biri olsa hava atmadan duramazdı. seviyorum böyle kendi tarzı duruşu olan, sonradan görme değil de bir şeyleri potada eritip yaş almış kişileri. yaş almış derken de iki çocuk annesi olduğunu söylediğinde şaka sanmıştım ama gerçekten dünya tatlısı iki çocuğu varmış ve (bkz: doğuş çabakçor) ile evli. doğuş da çok sempatik. onun da youtube kanalı var.

her kadın gibi geçmişe ait her detayı hatırlıyor. geçmişe ait sorularda doğuşla birlikte geriliyorum. bana şunu demiştin? ya da bu kıyafeti nerede giymiştim? hatırlıyor musun dediğinde erkek tarafı olduğumuz için biz de nefesleri tutuyoruz. güzel çift olmuşlar bence. gayette izlenebilir bir kanal olmuş. farklı karakterler ama doğuş ile birbirlerini dengeliyorlar. zaten insanlar şunu hep kaçırıyor. ruh ikizinizi bulmak sizi çok mutlu etmez önemli olan ruh eşini bulmak. ruh ikizi birbirinin aynı iki anahtar gibidir bir işe yaramaz ama ruh eşi anahtar kilit gibidir. birinin sivri olduğu özelliği diğeri telafi eder.

umarım bu havayı bozup samimiyetten uzaklaşmaz ve doğuş'un abone sayısını geçme hedefine ulaşır.
  • zengin olup düzgün yaşayan ailelerden, oğlu kaplan için baya videosunu izledik. iki tane yabancı dadıları var. çocuklar ana dili gibi ingilizce konuşuyorlar. ailesinin(bkz: ender yücel) eğitimci olmasının büyük katkısını görmüş. ben hala o iki çocuğu begümün doğurduğuna inanamıyorum. babası (bkz: doğuş çabakçor) gs tutkunu olduğu için çocukların adını aslan ve kaplan koymuşlar.
    bana hiç soğuk gelmedi, aksine aşırı cool bir kadın.
  • ekşide burnu havada,soğuk vs. yorumlar yapılmış.izlediğim kadarıyla benim yorumum çocuklarına ve eşine bağlı bir insan ilk başta.babasıyla çektiği videoda babasına o kadar hayran hayran bakıyordu ki ben bile gururlandım.burnu havada yorumlarına katılmıyorum.iyi bir ekonomik seviyede yetişmiş olduğu için alt ekonomik seviyedeki insanlara bazı davranışları antipatik gelmiş olabilir.onun dışında youtube kanalını takip ediyorum.yaşadığı zengin ve lüx hayattan samimi ve doğal kesitler paylaşıyor.bunu özellikle zengin bir kesimdeyseniz ve izleyen zengin olmayan kesimi de irrite etmeden yapabiliyorsanız mesele bence.çektiği videolar samimi ve doğal geliyor bana ve düzgün karakterli bir hanımefendiye benziyor.