*

şükela:  tümü | bugün
 • bu adam gerçekten iyi bir müzisyen.!!!
  altmış iki söke doğumlu. dokuz eylül üniversitesi müzik bölümünden çıkma,rutubet grubunda davul çalıp çalıp ardından, izmirde 2 yıl sadece 'şarkı söylüyor'.sonra grup metroyla birlikte devam ediyor müzik yaşantısı. bu sefer hem davul çalıyor hem şarkı söylüyor yani zor olanı başarıyor! izmir ve kuşadasında doksan bir yılına kadar devam ediyor grup metroyla.beste çalışmaları başlıyor doksanlı yıllarda ve bu arada istanbula geliyor birçok ünlü isimle çalışmaya başlıyor.deniz seki ile yaklaşık altı yıllık bir müzik geçmişi var.

  ve nihayet albümünü 2005 yılında tamamlıyor.
  albümün adı: (bkz: zamanı geldi) zaman tam zamanıymış!!!

  albümdeki parçalar hem keyifli eğlendirici hem bana bazen aşkı sorgulatan,aşkın ne olduğunu ne olmadığını sorgulatan...
  ...ama dinlerken keyif almamak mümkün değil çünkü çok çok iyi bir iş çıkarmış.hele böyle abidiklerin olduğu piyasada böyle bi dönemde iyiyle kötünün ayırdına varmak çok keyifli oluyor dinlerken..

  sadun ersönmez,ömer teoman,cenkhan toplu,ismet akkaya,murat ejder,bora öztoprak,cüneyt çoltu,ismail soyberk ve daha yazamadığım başarılı birçok müzisyenin ve behçetin emeği var bence dinlemeye değer olmuş.

  behcet! sesine,inancına,yüreğine ve ellerine (bkz: smiley koydum) sağlık.

  hala inanarak yapılan bişeyler var ve bu birilerine ulaşabiliyor...
  zaman tam zamanıymış!!!
 • evinde ölü bulunmuş. kalp krizi sanılıyor. allah rahmet etsin.
 • izmir'de prodüksiyonunu yapmaya niyetlendiğimiz bir tv programının demo'suna konuk olmak için gelmişti. patronun da yakın arkadaşıydı. beraber patronun evinde kalmıştık, akşam içip sohbet etmiştik. ertesi gün de çok keyifli bir demo çekmiştik. neşe dolu, müthiş mütevazi bir adamdı. hemen kanınızın ısınıverdiği adamlardan. ondan olsa gerek, bir daha hiç görmemiş olmama rağmen, ölümü ile adete şoke oldum.

  hak ettiği yerlere gelemeden ayrıldı aramızdan. mekanı cennet olsun...
 • soyadı sanıyorum "türk'e kul" anlamına geliyordu. vefatından sonra kendisine yer veren haber bültenlerinden birisinde ısrarla "türk ekul" şeklinde sunulup durmuştu.