• hayata karşı işlenen suçlar uzmanı. cinayet büroda başkomiser. yazarın anlatımıyla; "yeni müktesebata" uyum sağlayamamış, lambur lumbur, "dişli" bir başkomiser. müzik dinlemez, polis telsizi dinler. kitap okumaz, gazeteye spor sayfasından başlar. herhangi bir siyasi görüşü yok. "içimizden birinin" üçüncü sayfa haberlerine yansımış hali gibi, adı bile tam değil. 1. amatör’de duran toplara iyi vuran bir stoperken, topçuluğu bırakıp başkalarını tekmelemeye başlamış.

  emrah serbes'in her temas iz bırakır ve son hafriyat romanlarının kahramanı behazat ç. türk polisiyelerindeki en gerçeğe yakın, en oturaklı ve en yıkıcı karakter. kendi deyimiyle, neye elini atsa yıkıp geçiyor. derin bir oedipus kompleksindne muzdarip gibi ama psikoterapiyle işi olacak bir tip değil. geçtiği yerde travmalar bırakıyor.
 • hem mağdur hem mağrur bi adam. sessiz sessiz ağlıyor sürekli sanki yumrukları indirirken biyandan. ne kızı olmak ister insan ne karısı. annesi olsam da bi çekip çevirsem diye düşünebilir ancak.
 • yakında star tvde dizisi çekilecek güzel karakter. survivor hakan da hikayedeki polislerden birini oynayacakmış. bence ziraat mühendisliğinden polisliğe geçen cevdet karakteri cuk oturur kendisine. fakat bu aralar ünlü olduğu için kuvvetle muhtemel harun karakterini oynar.

  (bkz: emrah serbes)
  (bkz: her temas iz bırakır)
  (bkz: son hafriyat)

  edit: selim karakterini oynayacağı yönünde iddialar var. miranda ya teşekkürler.
  edit2: evet,selim karakterini oynamış. o yavşak karakteri çok güzel canlandırmış...ayrıca üzgünüm hakan/selim . bu hafta dokunulmazlık hakkını kazanamadın. kimse seni korumaya da almayınca, harundan sopayı yedin.
 • kadrosunda harun tekin'in de yer aldığı söyleniyor.

  (bkz: yok artık)

  http://magazin.milliyet.com.tr/…1282024/default.htm
 • ilk bölümünde hazal kaya, harun tekin* ve felis grubunun pastel şarkısıyla yer alacağı dizi.
 • ankaranın bozkırında çekilmiş eğlenceli fragmana sahip dizi.

  --- spoiler ---

  fakat araba olarak kitaptaki gibi toros u beklerdim. toros tan megane a geçiş muhabbetleri çok eğlenceliydi. accent ten neye geçecekler merak ediyorum.

  --- spoiler ---
 • aklıma her defasında behzat uygur' u getiren dizi ismi. korkuyorum lan.
 • sanırım ekip henüz akbaba karakterini bulamamış.*
 • fragmana göre konuşuyorum; bizim bildiğimiz behzatç misket falan oynamaz, oynayana da iyi gözle bakmaz. bir de erdal beşikçioülu'nun yanındaki adam harun ise cast kendine gelsin demek istiyorum, parlak harun mu olur lan...
hesabın var mı? giriş yap