şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • gel artik gel gel.

tanim : bu sefer de baslamazsa daha da davos a gelmeyecegim dizidir.
  • amirimin hasretini obradoviç ' le doldurdum, ama yine de bekliyoruz.
  • umarım bu sefer hayaletin free shopta çalışan arkadaşını da görürüz dedirten dizi

edit: benarist isimli yazar paylaştı dehşetler içindeyim

https://www.youtube.com/watch?v=57c94nwhu4q
  • bir yığın dizi çöplüğünün cirit attığı şu dönemlerde ilaç gibi gelecek olandır. ulan onca seveniniz var. vakıf kurun bağış yapalım. çekin şunu tekrardan anasını sikim çok özledik ya.

seviyoruzzzz merkez.
  • yeni bölümleri çekilecekse eğer kesinlikle istanbul'da çekilmeyecektir. istanbul'da çekileceği iddiası o kadar anlamsız bir argüman ki, hikayenin ruhuna aykırı. adı üstünde amk "bir ankara polisiyesi" bu dizi için ankara sadece çekim mekanı değil, hikayenin özü ankara. işlenen cinayetler, katiller, polisler, tanıklar, olaylar her şey ankara'nın ruhuna, ankaralı'nın tabiatına göre anlatılıyor. her sahnedeki küçük detaylar bile ankara'ya özgü. sen bunu tutup istanbulda çekecekler dersen o zaten behzat ç. olmaz. git başka isimle, başka cast ile polisiye bir dizi çek. istanbul'da mı nerede çekiyorsan artık sana kalmış.
  • sevinç ve hayal kırıklığı yaşama korkusu birarada , yeniden çekilen dizilerden başarılı olanı hiç görmedim ben .
  • şu sevimsiz lanet dizinin başlığını hortlatıp durmayın amk. "bihzit ç., ımirim, ıkbıbı, hıyılit, nitflix"

tanım: sevimsiz bir ekşici dizisi. umarım yeniden çekilmez. bu bir, leyla mecnun 2! illet amk bir boka da benzedikleri yok. işte sözlükte beğeniliyor ya ortam olsun diye ben de beğeneyim mantığı. ortaklıkta "ımirim ımirim" diye dolaşan dallamalar 31 olsa çekilmez.
  • netflix eğer abone sayısını korumak istiyorsa en mantıklısı bu olur diğer türkü o.işler ile sabun köpüğü gibi bir patlama yaşar ve harcadığı parayla kalır.mantıklı bir hamle olur çünkü dizinin hem anlatımı hem karakterleri tv dünyasının çizgisi dışında.umarım bu proje gerçek olur..
  • istanbul'da geçerse özüne ters düşer diyenleri görüyorum, yapmayın. evet ankara bu dizi için çok hassas ama dizinin özü ankara değil. eğer öyle olsaydı herkes ağız birliği etmişçesine en efsane bölüm için yetmiş sekizi söylemezdi. yani işin özü tamamen çekirdek kadro. istanbul'da geçmesi sorun olmaz ama çekirdek kadro olmadan başlanırsa o zaman özüne ters düşer.

istanbul'a alışma sürecinde yaşanacaklar düşünülenin aksine hayli eğlenceli hale getirebilir durumu. doğmamış çocuğa don biçiyoruz ama heyecanlandırıyor işte, ne yapalım.