şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
22840 entry daha
 • behzat, harun, hayalet, akbaba vs olmayacaksa adını behzat ç koymanın ne manası var?
 • harun harunluk yapacak
  hayalet aşık olacak
  akbabuş tribe girecek
  behzat reiz saçma sapan konuşma la diyecek
  yoksa o dizi behzat ç olmaz.
 • eğer harun, eda, akbaba, hayalet ya da behzat amirimden herhangi biri eksik olacaksa ismini "ankara'da günbatımı" ya da "beni affeder misin?" şeklinde değiştirirlerse daha uygun olur. çünkü bu karakterlerden herhangi birinin eksikliği diziyi bambaşka bir moda sokacaktır. tşk.
 • herkes o olmazsa bu olmazsa izlemem demiş. benim de dünyanın en kral abisi şevket ç. olmazsa izlemeyeceğim dizi. saygılar ege aydan.
 • ekipten eksik olursa adını behzat ç, behzat'ın yolu olarak değiştirsinler.

  olacaksa ya tam kadro olsun ya da hiç olmasın. bunca yıldır özlem çekiyoruz diye yapmış olmak için yapılmasın. gerekirse 10. defa 15. defa eski sezonları baştan sona tekrar izleriz ancak rezil edilmiş halini bünyemiz kaldırmaz.

  sevgili (bkz: fatih artman) ailenin evini biliyoruz, gidip oğlunuzu ikna edin dedirtme bize. efendi gibi gel oyna, yoksa binlerce kişiyi toplarız mahalleye protesto ederiz *
 • hayaletin free shopçı arkadaşı olmazsa izlemeyeceğim dizi.
 • delinin biri kuyuya bir taş atmış 1 milyon ekşi sözlük yazarı çıkarmaya çalışacak şimdi.

  harun ve eda olmayacakmış. kaynak vatandaşın üstünde oturduğu 2 lob.
 • yeni bölümlerinde eski kadrodan eksikler olursa çok ama çok zorlanacak olan efsane dizi.

  yazık olur. 13 bölüm sonunda kaldırırlar. boynu bükük öylece kalırız.

  öte yandan bu işler zor işler. prodüksiyon belalı iş.
  oyuncuların kendilerine göre kariyer planları var, sözleşmeleri var, aralarında itişmeler olabilir. bir sürü ihtimal var.
  izleyiciler olarak biz ancak gönlümüzden geçeni söyleyebiliriz. benim gönlümden geçen eksiksiz bir kadroya yeni ve güçlü eklerle gelmesi.
  tabi eski kadrodan savcı hanım olamayacak. öldü ne yazık ki!

  gıcık olduğumuz karakterler de olmazsa yine bir eksiklik hissi duyacağız bu da biline!
 • 'savcı esrayı diriltin lan' diye kampanya başlatmak istediğim dizi.
 • netflix tarafından yeniden hayata döndürülürken esas olarak ankara'da cinayet kovalamasını istediğim dizi.

  arkadaşlar behzat'ı baştan sona 2 kez bitirdim. daha ilk bölümünü, yayınlandığı ilk gün izlemiş kişilerdenim. bunu yazmamın sebebine geleyim; behzo ankara'da cinayet çözdüğü günlerde, hayatındaki aşk meşk işleri bayık bahar olduğunda, behzat ankara'da küçük dünyasında yaşadığında dizi daha güzeldi. ercüment çözer'den başlayıp sonu başı gelmeyen ve son sezonda saçmaya bağlayan derin devletin seçilmiş kurbanı behzat tribi bugün düşününce çok bayıştı. adamın bitmek bilmeyen karanlığa gömülüşü behzat ç'nin asıl izlenir kısmı değil. dizinin güzelliği behzat'ın ara ara çaktırmadan gülmesi, dalgasını geçebilmesi, "nah messi attı, krkiç attı" diyebilmesiydi. buna ek olarak doğallığın tam karşılığı olan, dizinin gizli muhteşemliği olan hayalet-akbaba ortamıydı mevzu. muzo ve barbaros bile güzeldi. suna başkomser dönemi bile daha bir idare ederdi. "sadece 5dk daha yaşamak istedim" efsane bir repliktir. unutulmaz. aslına bakarsanız esra'nın "dünyanın ekseni 23 santim kaydı" demesidir bir başka efsane ama derin devlet zırvaları ankara'da derdi tasası cinayet olan, geçim derdiyle hayatını harman eden acı çekmiş behzat'ın yanından geçmez. bahar'ın kızına behzat'ın göz kırpıp gülerek yaptığı çift kaşarlı tost, öldürülen futbolcu mevzusundaki harun'un gülmeleri falan...

  netflix yapacaksa behzat ç'yi basit yaşamları olan basit insanların dizisi olarak yapmalı. o zaman da efsane olan diziyi bayıla bayıla izleyeceğiz. açıkçası yeniden çekileceği için çok heyecanlıyım. harun, hayalet, akbaba, şevket falan mutlaka olmalı diye düşünüyorum. hepsi olmalı, eksik olmamalı. (dilemesi, istemesi bedava)
198 entry daha