şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hadi hayırlısı...
 • emrah serbes'in verdiği röportaja göre dizimizin yeni ismiymiş.

  http://medyanoz.org/…c-imamlarin-ocu-adiyla-donuyor
 • özlemle beklediğimiz amirimizi bize tekrar kavuşturacak olan dizidir. ''imamların öcü'' ön adını alması televizyonlar da yer bulabilmesi için yapılmış bir manevra gibi duruyor. her ne olursa olsun özledik ve bekliyoruz.

  kurtlar vadisi pussy gibi laçka ve gündeme göre nabız tutan bir dizi olacağını sanmıyorum. mevcut iktidara göre şekil alacak, kalıptan kalıba girecek bir tutuma girmez behzat. zamanında akp ve fetullah gülen'in emir eli badem bıyıklı teşkilatçıları olduğu gibi gösterdiği için sevilmemişti, siyasi iktidarın fikir ayrılığı olan kişi ve grupları polis ve istihbarat elemanlarınca kılıfına uydurarak katletmesini anlattığı için ceza almıştı, yolsuzluğu, hırsızlığı ve adam kayırmayı izleyenlerin gözlerine soktuğu için fişi çekilmişti. kısacası göte göt dediği için yayından kaldırılmıştı.

  adının başına imamların öcü takısının gelecek olması yıllardır karşısında durduğu imamların ve yandaşlarının hakkında daha cesur olacağı anlamına gelecek gibi. benim tahminim eskisi gibi göte göt diyeceği ve popüler gündemin kandırıldık temasını işlemeyeceği yönünde. behzat ç bir rol model oldu yıllarca ve olmaya da devam edecek, yeni yayınlarında bunun farkında olarak doğruyu ve yanlışı dürüstçe göstermesini diliyorum. kaygılarla hareket edip kurtlar vadisi pussy gibi laçka bir dizi haline gelirse, seyirci kitlesi de aynı kalmaz. belki atv de veya trt de yayınlanır ama o behzat, behzat ç olmaz.

  sonuç olarak eskisi gibi gelmesi gereken amirimizi özledik. umarız en kısa sürede kavuşuruz kendisine.
 • bira stokları yapılsın o zaman.
 • behzat ç. nin devamı mı, yoksa yılanların öcü'nün devamı mı çekilecek kararsız kaldım.

  şaka şaka çekilsin de ne olursa olsun izleriz.
 • türk dizi tarihinin bana göre en iyi dizisinin, ekranlara bir süre ara verdikten sonra, biz sevenleri ile yeniden buluşmasında kullanacağı ismi. bananazura'ları hazırladık bekliyoruz *
 • tırt olmasından korkulan dizi.

  umuyoruz efsane bir dizi olan behzat ç. efsanesine leke sürdürmez. benim güvenim tam. kaldığı yerden devam edecek efsane ama çevremdeki birçok kişi tırt olacağı yönünde. hadi amirim göt et şunları.
 • umarım şu genetikçi gibi olmaz.