şükela:  tümü | bugün
  • ben iyi bir adam olamadım ama kimseninde adamı olmadım. özledik la amirim.
    senin fare tutmuşluğun kadar benim kedi sikmişliğim var.
  • evet, emrah serbes şimid cezaevinden behzat ç senaryo su yazsa da dizisi çekilse ne tutar ama

bugun 81. bölümü izlerken aklıma gelen şey
  • seviyorum merkeeeez
  • behzat ç. izlediğimden beri hiçbir diziye sempati besleyemiyorum. olmuyor yani adapte olamıyorum. behzat ç. izlemiş insansın "kapat şu zırvayı" diyorum kendi kendime. sana dön demeyeceğim amirim, bazı şeyler gider ve bir daha gelmezler. gelmedikleri için daha kıymetli olurlar, ulaşılamazlık arttıkça sevgi de artar. sen de onlardan birisin benim için. ben yine alırım iki bomonti, açarım ercüment'li herhangi bir bölüm, izlerim yad ederim seni.
  • beni de yazın; arada ağlıyorum özlemekten.
  • salak falan olan tayfadır bir de buraya yazıp byte kirliliği yaratan tayfadır bir de pembe götlü gizli eşcinseldirler pasif ve sarışındırlar hahahaha çomü pasifidir ve 93lülerdir hahahahaha gerizekalıdırlar özetle; gerizekalı olan boş bir tayfadır
  • bütün bölümler baştan sona 10 kere izleyen biri olarak beni de eklemeniz gereken listedir.

6 ay ara verip tekrar başlayın çok iyi oluyor.
  • yaz beni de yaz. behzat amirimi, harun'u, akbaba'yı, hayalet'i , eda'yı yani cinayet büroyu özledim. ayrıca dizinin senaristi ercan mehmet erdem'dir. emrah serbes, kitapların yazarıdır, birkaç bölümde e.m. erdem 'e eşlik etmiştir.
  • kafam bozukken, stresliyken, mutluyken, agliyorken, gulmek istedigimde, huzunlenmek istedigimde hala rast gele bir bolum acip izliyorum. arsivimde olan tek dizi. cok sevdigim rakiyi bir daha sevdiren, mesafeli oldugum birayi yaz kis can cektirensiniz. cok ozlendiniz cok !

hadi la !
  • valla özledik amirim , harun , hayalet , akbaba off off