• biraz önce change.org'da denk geldim.

oğlum gerekirse gidip yalvarın başlatın şunu. başlatın oğlum ekşi sözlük'sünüz lan siz. arka sokaklar kadar reytingi yok mu bu dizinin.

kamuoyu yapalım, diyelim böyle böyle cemaatçilere dokunduğu için fethullah gülen'in özel emriyle dizi yayından kaldırılmış. halka cemaatin ne bok olduğunu anlatmak için tekrar başlaması gerekir, en iyi bu şekilde anlatılır filan. lan trt bile yayınlar.

hatta akıl verin ben gidiyim, teslim olurum star tv imamıydım hocaefendinin özel emriyle kaldırılmasını sağladım diye.

debe editi: la oğlum siz manyak mısınız, benim sarhoş kafayla yazdığım şeyi ayık kafayla debe'ye sokmuşsunuz. güzel insanlar güzel atlara binip gitti. bırakın kalsınlar orada. neyse bak burada daha güzel bi kampanya var, onu destekle.

(bkz: minik eymen celep'e yardım ediyoruz kampanyası)
  • an itibari ile başlattığım kampanyadır.. içinde bulunduğumuz dönem açıkçası tam behzat amirim'lik konular içermektedir ve gayet muntazam göndermeler dizide işlenip, aktarılabilinir..amirimi özleyen bir izleyici olarak, akşam saatlerindeki sikimsonik dizilerden bi nebze kurtulmak için bile yeterli bi başlık diye düşünüyorum..
    edit: hiç olmadı tekrarlarına bile razıyım ben, yeterki amirim 'la' desin, biz angara'lı oluruk anında...
  • rakınla, neşet ustanla, dürüstlüğünle, samimiyetinle yine gel be amirim..

"buralar çok boktan la.." de yine..
  • biramla çerezimle destek verdiğim kampanya.
  • destek verilmesi gereken kampanya.
  • baştan başladım hanımla 3. sezon 74e geldik. şimdiden bitiyor stresi sardı. ne demiş hayalet..

o şekil yani.
  • yokluğuna alışamadığım için, ilk bölümden, yeniden, behzat ç izlemeye başlayan bir bünye olarak sonuna kadar destek vereceğim kampanya.(bkz: efsane dizi.)
  • meydanlarami iniyoruz adam filmin burosunumu basiyoruz, hatta ve hatta basbakanimiz efendimiz, sayin recep tayyip erdogan`a mail mektup ne biliyim ne gerekiyorsa yapalim her seye varim arkadas.
  • bekleyen kitle cok buyuk fakat bu ulke sartlarinda hicbir kanal ve kurulusun altina girmek istemeyecegi top olur. emrag serbes katildigi bir programda yuregi olan kanal varsa devam edelim deyip dizinin seyrinin ne sekilde olacagini ufak spoiler vererek anlatmistir. bu anlatim neticesinde belki cok az olan umut isigida kalmamistir.
  • netflix gibi bağımsız platformlara gelse ve rtük gibi hükümetin borusunu öttüren kurumlar tarafından denetlenmeden korkusuzca yayınlansa belki. yoksa gelmesiyle gitmesi bir olur.
hesabın var mı? giriş yap