şükela:  tümü | bugün
  • böyle matematik hocam olsaydı öss matematiğini fulllerdim dediğim adam. kendi sitesinden ücresitsiz (www.behzatrasuli.com) matematik videolarıyla ders anlatan süper hoca. bu yaşımda beni gaza getirip ygs/lys ye sokmasından korkuyorum. unuttuğum calculus u hatırlamak adına türev ve integral videolarını dört gözle bekliyorum. ayrıca nefret ettiğim trigonometriyle beni barıştırabilecek mi acaba? heyecan dorukta. *
  • über matematik hocası. paralı anlatıma geçmeseydi iyiydi tabi, yine de saygım sonsuz kendisine.
  • şu hayatta başıma gelen en güzel şeylerden biridir kendisi. kendisi geleceğimi şekillendirmiş, ufkumu genişletmiştir. barış ayhan ve o iyi ki varlar.
  • bayağı sağlam hocadır. mat2yi bitirip, tekrar üstünden geçtiğim şu günlerde izliyorum kendisi her konuda muhakkak "ulan bu da vardı dimi ya" dediğim oluyor. integrali de anlatsa dört dörtlük olacak.
  • @lj fy, kursu satın alanlar kurslarım sekmesinden görebiliyorlar o dersi. yapamazsan pm at.
  • udemy ile işi bitirmiş, kendi sitesi ni kurmuş matematik hocasıdır. gecenin bir yarısı mail atar, sesli whatsapp mesajlarıyla gaza getirir. (bkz: barış ayhan) ile iyi işler çıkartıyorlar. ygs ve lys ye hazırlananlar için mat,geo konularında ders anlatımı ve kitap hizmeti veriyor.
  • uzun zamandır bakmamıştım. sanırım udemy'deki derslerini kaldırıp hayalkurun adındaki sitesine taşımış.
  • 2016 ygsde çıkan iki soruya kendi yazdıkları kaynaklarında çok yakın 2 soru bulunan hoca. özellikle her 10 derste bir beyninize kazıdığı kök 2 kök 3 ve kök 5in yakın değerlerini defalarca sınavda çıkacak ve beni hatırlayacaksınız demesi ve sınavda çıkması... evet belki yapılabilecek kolay sorulardır ama bu adamın bu ve bunun gibi tecrübeyle sabit olan taktikleri sayesinde başkalarının 2 dk harcadığı soruyu 10-20-30 saniyede yapabilir çok daha kolay sorularda zaman harcayabilirsiniz.

kısacası kaynaklarını yazan barış ayhanile birlikte mucizeler yaratan adam

yıl olmuş 2016 bir de trigonometriyi anlatsa...
  • türkiyenin sayılı matematik hocalarından bir tanesidir. bana çok şey katmıştır. dostu arkadaşı arka planda çalışan hocamı (bkz: barış ayhan) unutmamak gerekir.
    dersler artık hayalkurun.com da ve hepsi birbirinden değerli saniye saniye izlenmesi gereken derslerdir, 10 net olan matematiğimi 27ye çıkardım bu hocalar sayesinde.