şükela:  tümü | bugün
 • digiturk dilediğin yerde mobil uygulamasının yeni ismi. bakalım nasıl olmuş.
  edit: evet önceden bedava izleyebildiğim film kanallarını ve filmleri izleyebilmem için benden 24 tl talep eden uygulama olmuş. kısaca olmamış ismi değişti araplara satıldı diye hemen hop para almaya başlamak resmen müşteri sikmektir.
 • dilediğimiz diziyi dilediğimiz saatte izleyebilmemize imkan veren zımbırtıymış. yani torrentin paralısı. elimizdeki imkanların çalınıp bize parayla geri satılmasının iyi bir örneği.
 • yanlış anlamayın ben de para verip online film-dizi izlemem.

  ama "elimizdeki imkanların alınıp parayla satılması" dediğiniz şey düpe düz hırsızlık? eskiden ne güzel çalıyorduk şimdi yasa koydular, lanet olsun böyle işe demek gibi bir şey?
 • sadece digiturk platformundaki kanallarda bulunan dizi ve filmlerin, rtük'e uygun sansürlenmiş hallerinin olduğu platformdur.

  benim gibi friends, mentalist vs izliyorsanız pek faydalı. got izlerim derseniz çok şey kaçıyorsunuz.
 • asıl olayı para verip dizi film izlemek kadar basit olmayan uygulama.

  evde kullandığınız digitürk'ün üzerine ufak bir meblağ daha koyup sahip olduğunuz tüm paketleri (bein sport da dahil) internet üzerinden izleyebiliryorsunuz. benim gibi sık seyahat edenler için iyi bir uygulama. şehir dışında olduğum zamanlarda maçları kaçırmıyorum.

  bunun yanında diğer arkadaşların da bahsettiği üzere uygulama üzerinden film ve dizi de izlenebiliyor.
 • valla kendilerine sövebileceğim tek nokta evdeki digitürk üstüne ufak bir meblağ daha istemeleri. amk bi ton para alıyonuz zaten uydudan, dilediğin yerdeden alacağınız 3 kuruşa mı kaldınız?

  onun dışında faydalı bir uygulama. evde olmadığım zamanlarda onlarca kez izledim maçları uygulama üzerinden, bir sıkıntısını görmedim.
 • biraz daha hızlandırılsa ve stabil hale getirilse gerçekten mükemmel bir uygulama, dilediğiniz zaman telefonunuzdan yada tabletinizden tüm digiturk içeriğini ve yüzlerce dizi ve filmi rahatlıkla izleyebiliyorsunuz.
  ben genelde evde kullanıyorum, takip ettiğim diziler var, yeni yüklenen filmleri sürekli kontrol ediyorum.
 • çok faydalı bir uygulamadır, sadece dizi-film izlemek için para verecekseniz kendinizi dolandırılmış hissedebilirsiniz çünkü sansürlü programlar yayınlanıyor ama canlı yayını 12 saate kadar geri alıp izleme olanağı verdiği için ben severek izliyorum, özellikle spor yayınlarında çok faydalı oluyor.
 • aylık 10 tl verip lig tv paketinizi de bu uygulamadan izleyebilirsiniz.

  hatta size bir ölücülük fikri;

  siz 60 tl'ye bir lig tv paketi abonesisiniz ve başka bir arkadaşınızda lig tv paketi kullanmak istiyor. 10 tl daha veriyorsunuz etti 70.

  pc'yi tv'ye baglayip cok guzel yayin alinabilir. 35-35 odeyerek iki evde de lig tv izleyebilirsiniz.

  edit:: burdan yayin actiginda uydudan yayin kesilmiyor. hizmetin adı mobil lig tv. askerdeyken butun maclari bu hizmetten izledim. evdekiler de evden izliyordu sorunsuz.
 • diğer yayın sağlayıcılara göre çok daha önde olduğunu fark ettiğim ve deneyimlediğim bir yayın sağlayıcısıdır. diğer arkadaşlar aynı fikirdeyim film delesi biri olarak benim ne izlesem derdime son verdi ve işe gidip gelirken izliyorum çok iyi oluyor :)