• intenet aleminde sigaraya sansür koymak nedir ya? alt yazılar desen felaket. nalet olsun sana.
  • arkadaş parasını vermişim sansürleri bile mecburiyetle kabullenmişim daha ne istiyorsunda “bu içeriği görüntüleme yetkiniz bulunmamaktadır.” ile beni süper sorunlu uygulamanda kendinle sınıyorsun?

yazdan beri söyleniyorum itiraz ediyorum “güncelleme gelecek ekiplerimiz biliyor” gibi yetersiz sözler ediliyor ama tek bir şey çözülmedi.

maçlardaki gecikmede bambaşka bir sorun.

nereden tutsam kalıyor lan!
  • lg smart tv ile anlaşmaları yokmuş ?

geçenlerde başka bir evde açmam gerekti ve belkide 45 dakika uğraştım önce üye ol sonra uygulamasını indir vs giriş yapmak ayrı bir dertti. fakat o kadar uğraşın sonucunda birde giriş yaptıktan sonra uygulama açılmadı. ve yazı geldi lg smart tv ile anlaşmaları yokmuş o yüzden digitürk kablosunun olması gerekirmiş. tabi bir süre küfür ettim 7-8 dakika civarı. sonra vaz geçtim tabletten kullandım.
  • her hafta aynı terane. bi işi yapamıyorsanız yapmayın! ne yayın açılır ne maç izlettirir, bi daha mı tövbe.
  • 3 nisana kadar film ve dizi kanallari ucretsiz yapmis. guzel hareket.

hemen cernobil ve westworld yapistirdim.
  • mart sonuna kadar beın connect'te film ve diziler hediye! sağlıklı günler. "

denmiş, martın sonuna ne kaldı komşular, ucuz taktik ...
  • son on saattir erişebilen var mı merak ettiğim site.
  • web aboneliğim var maçların olmadığı dönemde film dizi kanalları hediyesi sadece uydu üyeliği yani evinde dekoder olanları kapsıyormuş.

bu kadar uyanık bir şirket görmedim hayatımda...

tam manasıyla şark kurnazlığı
  • artık sömüremeyecekler beni, verdim ellerine dekoderlerini
  • sırf friends izlemek için üye olduğum ve izleyemediğim platform.

neden biliyor musunuz? çünkü android tv uygulaması yok arkadaşın, evet 2020 yılında, evet online platform evet evet uygulaması yok.

arkadaşım, madem uygulama yapmayacaksınız, salın friends'in telifini de düzgün yönetilen sağlıklı platformlardan izleyelim dizimizi, filmimizi. hem hizmet vermiyor hem de dizilere, fimlere pranga vuruyorsunuz.

üyeliğimi de direk iptal edeceğim, sizden izleyeceğime malum mecralarda sürünürüm daha iyi.
hesabın var mı? giriş yap