• gerçekten inanılmaz amk.

film koleksiyonu tüm yayıncılardan iyi.
    ama evlere şenlik bir tv uygulamaları var. kullanılacak gibi bir şey değil bu.

şuan mesela, hiçbir filmin görseli gözükmüyor.
    görselin altına filmin adını da yazmadıkları için, boş boş ekrana bakıyorum. her birine tıklayıp detaya girmek gerekyior filmin ne olduğunu anlamak için.

kafaya göre session düşürüyor. film izlemeye çalıştığınızda "buna yetkiniz yok" diyor. gidip ne sıkıntı var öğrenmeye çalışıyorsunuz ama hiçbir yönlendirme yok. çıkıp girince düzeliyor.

parayla izlemeniz gereken filmlerde de aynı şekilde "yetkiniz yok" diyor.
    ulan desene "bunu 26tl ye satın alın" diye.

bunun yazılım ekibi, direkt işi bıraksın. bunun yazılım ekibinden bir sike derman olmaz. sefil herifler.
  • selçuk sport zımbırtısı varken gün geçtikçe abone kaybeden katar şeysi
  • black friday e istinaden indirim yapmışlar. fiyatları nasıl ucurdularsa indirilmiş hali bile pahalı amk.

domalmak isteyen olursa bilgisi olsun. yüzde 40 indirim yapmışlar sezonluk lig paketlerinde.

takımının maçlarını sadece cep ve tabletten izlemeye 200 tl istiyorlar. pehh.
  • dizi-film-belgesel paketi yıllık hem 99 hem de artı 50 tl televizyon için olanıyla ideal bir paket. güncel bütün hbo dizileri artı birkaç hulu dizisi geliyor takip ettiğim kadarıyla. eski bazı kült diziler de var ama o konuda bir amazon değil, sezonlar eksik falan amazon gibi vpn'yle başka eski içeriklere ulaşma ihtimali de yok. amaa gelen güncel dizilerinin büyük kısmı netflix dizilerinden bariz üstün.

sadece uygulamaları ve dil seçenekleri sucks.. görüntü kalitesi de bazen suckslaşıyor... bitrate netflix gibi düşük değil ama anlamadığım bir bokluk var. blutv gibi direkt çöp ötesi de kesinlikle değil, adam gibi çalışıyor yani teklemiyor. ama bu paraya ideal bence, netflix-blutv'ye gömer.
  • geçen sene 99tl olarak belirledikleri web, cep, tablet süper lig taraftar paketini bu sene 259 tl olarak belirlemişler. indirilmiş hali bile böyleyse peh peh. indirim paketlerinin icinde sadece 99tl olan eğlence paketi ideal bir paket olarak gözüküyor
  • maçları yaklaşık 2 dakika delayli olarak izleyebileceğiniz platform. merkezi bir yerde yaşıyorsanız, gol olduktan sonra etraftan gelen seslerden spoiler yiyorsunuz genelde. fakat 2 dakika delay olduğu için hangi takımın attığını anlama şansınız pek yok.
  • ulan kaçak yayın izlesem bu kadar donmaz ya. paranla rezil oluyorsun
  • sene olmuş bilmem kaç bein connect hala hiçbir philips marka tv’de desteklenmiyor. ayıp baa. çözün bunu artık lütfen.

:uygulama gelmiş sonunda. fakat stabil çalışmıyor, gene üzdü.
  • digiturk iki ay ücretsiz dizi paketi verince biraz dadanmış bulundum. netflix ve prime video var aslında. yine de başlarda digitürk ayda ekstra 5-10 tl'ye verirse dizi pakedi de alsam mı dedirtti. ama iki üç dizi izledikten sonra şu an benim için gerçekten izleyecek hiçbişey kalmadı burada. çünkü merak ettiğim çoğu yapımın ilk sezonları yok. e ortasından dalmanın da bi manası yok. o zaman izmir marşıyla uğurluyoruz.

zaten digitürk'ü de çocuk paketi için tutuyordum ama yavrular netflixe dadandı. taahhüdüm bitince digitürk de toptan hayatımızdan çıkar
  • bugun bok gibidir cokmustur tost makinasindan hallice hic bir maci izleyemedim bir sorun var her sey aliyorlar bu donut donup duruyor
    sorun bendemi acaba sadece
hesabın var mı? giriş yap