şükela:  tümü | bugün
  • beinsports maç sonu programi, güntekin onay, zeki önder özen, rüştü reçber'den oluşuyor kadrosu.
  • gülünç ve acemice hazırlamış bir program. bir defa stüdyodaki seyirciler çok abes duruyor. canları sıkkın sıkkın oturuyorlar arkada. ara ara zoraki bir sekilde alkışlıyorlar falan. ne gerek var yani seyircilere spor programında? talk show değil ki bu. ayrıca yüz yüze dedikleri bir şey çıkarmışlar. iki yorumcuya 60 saniye süre veriliyor ve bir konuyu zıt görüşleri savunarak tartışıyorlar. liseler arasi münazara yarışması izliyoruz sanki. studyo kırmızıya dönüyor falan. ha bir de yorumcular konuşurken futbolcunun istatistiklerini gösteriyorlar ve bu sırada müzik çalıyor arka planda. konusan kisi ne diyor anlayamıyoruz doğru düzgün. güntekin onay'ın yorumculara konuşması için sıra vermesi bile aşırı yapay duruyor. sanki öğrencilerin dersi dinlediginden emin olmak için soru soran öğretmen gibi. aslinda bir spor programini elestirmek icin entry girmekle ugrasmazdim hic. ama arkadaş bir program bu kadar mı kötü bir formata sahip olabilir? yorumcular şahane halbuki. ama program aşırı zorlama ve garip duruyor. ciddi ciddi rahatsiz oldum yani izlerken. kim sorumluysa bu programın hazirlanmasindan tebrik ediyorum kendisini. bu derece garip ve saçma bir program hazırlamak başarı ister.
  • güntekin onay'ın sunduğu futbol tartışma programı. yorumcuları sadece yetkin figürler olan zeki önder özen ve metin tekin olsa, yani iyi bir 3'lü olsalar, gereksiz alkışlayan oturan seyirciler olmasa, şov yapmaya çalışmasalar doğal olsalar daha kaliteli bir futbol tartışma programı seyredeceğiz.
  • hayatimda izledigim ennnn boktan spor programi. arkaya seyirciyi koymuslar sak sak sak, sanki yarisma programi. yok tahmin kosesi, yok studyoda ayak voleybolu, yok 1 dakika sureniz var hadi tartisin, saat falan tutuyorlar ahaha. ilkokul munazarasi mi bu ya...bi de tuncayla rustu gereksizleri. midem bulandi yemin ediyorum.

    koy sadece metin tekinle, onder ozeni. yap adamakilli video analiz. bitti gitti, neyin sovundasiniz.
  • bizim millete böyle programlar gitmez. koyucan iki adam bağırıp çağıracaklar saçma sapan al izlesinler..