• bizim millete böyle programlar gitmez. koyucan iki adam bağırıp çağıracaklar saçma sapan al izlesinler..
  • arkaya niye seyirci koyuyorlar anlamadığım program.
  • güntekin onay'ın sunduğu futbol tartışma programı. yorumcuları sadece yetkin figürler olan zeki önder özen ve metin tekin olsa, yani iyi bir 3'lü olsalar, gereksiz alkışlayan oturan seyirciler olmasa, şov yapmaya çalışmasalar doğal olsalar daha kaliteli bir futbol tartışma programı seyredeceğiz.
  • metin tekin‘in arkasinda oturan uzun sacli topuzlu, esmer kiz. burayi okuyorsan beni bul!
  • beinsports maç sonu programi, güntekin onay, zeki önder özen, rüştü reçber'den oluşuyor kadrosu.
  • hayatlarının en sıkıcı anlarını yaşayan seyirciye sahip tv programı. ne olur getirmeyin o çocukları oraya. seyircisiz olsun, yazık.
  • güntekin onay dışında tüm isimlerin yorumcu olarak sıkıcı, vasat ve yetersiz olduğu program. hani izleyince, "vay be adam haklı, çok iyi yorumladı" diyebileceğiniz herhangi bir yoruma rastlamak imkansız. programın geneli sosyal medyada futbolu ortalama düzeyde takip eden herkesin yapabileceği yorumların tekrarlanmasıyla geçiyor. o yüzden bu vasat isimler için hangi takımı tutuyorlar tartışması oldukça saçma.
  • mustafa doğan - fb'de beşiktaş'tan daha fazla süre oynamıştır.
    önder özen - fb'de beşiktaş'tan daha fazla süre görev almıştır.
    tümer metin - kendisine sorun hangi takımlı.

lan hepsini geçtim, bu kanalda maç sunan 10 spikerden 8'i amigo seviyesinde fenerli. lan onu da geç, bu kanalın spor müdürü şansal büyüka.

beyinsiz misiniz, mal mısınız, ananıza sövdürmekten zevk mi alıyorsunuz anlamadım. lan trollüğün bile bir sınırı var be. ne tür yaratıklarsınız siz aq?
  • (bkz: iz tv)
  • dünyanın en gereksiz seyircisine sahip program. millet arkada ölüyor, 20 lira için alakasız ergenleri getirip oturtmuşlar. gerçekten çok saçma olm.

-reklam arası arkadaşlar haydi alkışlıyoruz haydi
hesabın var mı? giriş yap