• digiturk'ü resmen aldıklarını açıklayan katar merkezli medya kuruluşu.
  • digiturk'ü providence'dan satın almıştır. böylece provicende vaadedilen para miktarına ulaşmıştır. ancak istediği parayı siktiriboktan hizmet sağladıkları için müşterilerinden sıcak olarak değil, digiturk'ü satarak almıştır.
  • al jazeera’nın da sahibi olan katarlı medya kuruluşu. ceo'luğunu nasser al khelaifi yürütmektedir. sahip olduğu diğer kanallar şunlar:

beın sports
    beın movies
    beın sports arabia
    beın sports australia
    beın sports canada
    beın sports spain
  • bugün digiturk aboneline gönderdikleri e-posta ile satış / alış işlemlerinin sonlandığını ve artık resmen digiturk'ün sahibi olduklarını duyurmuş firma. gönderdikleri e-posta metni aşağıdaki gibi:

http://i.imgur.com/ad9zwpm.png
  • aslında avrupa yayınları iyi gibi. bein la liga, bein max, beinsports, bein zart zurt onlarca kanal var. türkiye'de durum ne olur bilemiyorum ama en ıncık cıncık maçların bile yayın haklarına sahipler avrupa'da. ha alır mıyım, almam. çevir uyduyu astra'ya, hotbird'e izle ne kadar bein istiyorsan.

türkiye ligi dışında hiç bir albenisi olmayan bir platformu satın aldılar, o parayla daha da alırlar ligi ama ellerinde patlar umarım.
  • tüm kanallar hediye olarak açık şu an.
  • ingilizcedeki "bean" kelimesi gibi okunuyormuş bunun bein kısmı.
    ben değil kendileri demekte*.
  • her yeni şey beni heyecanlandırır. sebebi nedir bilmiyorum ama digiturk'ün bein medya olması da bende olumlu etki yaptı.
  • yakında star tv, ntv, ntv spor, kral tv, kral pop, euro star'ın yeni sahibi olacak grup.

https://www.futbolmedya.com/…atarlilara-devrediyor/
  • bein movies kanallarinda yayimlanan tum filmlerin tanitimlarinda; film isimleri yanlis, oyuncu kadrosundaki eski unlu oyunculari yok sayip, sacma sapan uyduruk konu ozetleriyle izleyicileri cok onemsediklerini hemen anlamamiza neden olan katarli medya seysi. hayat gorusleri altin odakli abartili luks yasam olan allahin katarlisindan bundan fazlasini da beklememek lazim.
hesabın var mı? giriş yap