aynı isimde "bein sports (uygulama)" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
1383 entry daha
  • 3 türk oyuncunun oynadığı lille- marsilya maçını yayınlamak yerine şuan psg-nice maçını banttan veriyorlar.

türk izleyicinin aklıyla dalga geçiyorlar.

edit: banttan psg maçının bitmesini beklediler. 40. dk'dan itibaren lille maçını vermeye başladılar.
  • hayatimda bu hirsizlara 1 kurus para vermedim, vermem de.
  • kendisi ile olan 6 yıllık birlikteliğimi geçenlerde sonlandırdığım platform.
    zaten bir süredir türkiye futbol ligini izlemiyordum.
    nba euroleague f1 ve ingiltere premier ligi için katlanıyordum. ha tabi history channel ve forged in fire da vardı televizyon açma sebeplerimin arasında.

önce history channel gitti.

sonra ssport gitti.

aynı parayı ödemeye devam edip sadece euroleague izleyebileceğim anlamına geliyordu bu. ben de dedim ki hiç izlemem hiç de para ödemem.

haydi kalın sağlıcakla.

bu arada telefondan iptal talebi, akabinde ilgili bayiye gidip iptal işlemini gerçekleştirme ve decoder teslimi ile süreç sonuçlandı.
  • en büyük dolandırıcı şirkettir. daha 1.5 ay önce sırf ssport var diye aldığım avrupanın yıldılzarı paketini (sırf türkiye ligi ni izlememek için) aldım. ve bütün kışımı formula 1 nba ve premier lig izleyerek geçirmeyi hayal ederek aldım. ve aldıktan 15 gün sonra spsort ile anlaşamaları sona erdi. şimdi ben bir tüketici olarak almadığım hizmetin parasını ödeyeceğim. cayma hakkı falan yok. mahkemeye gitsen nereye gidiyorsun. ama bu sorunu çözemezlerse aldıkları her para haram zıkkım olsun. insanların hakkını bu şekilde yiyemezsiniz.
  • 2020'de erkekler tenis turnuvalarını yayınlamayan kanalların adı... niye vermiyorlar anlamadım, geçen sene ''3 yıllık anlaşma yaptık'' diye reklam yapıyorlardı, kadınlar tenis turnuvalarını yayınlarken erkekler masters turnuvalarını neden yayınlamıyorlar acaba...
  • buraya büyük büyük yazalım ki insanlar görsün;

s sport kanalı ile anlaşmaları bitti ve yenilemediler bu yüzden f1, nba ve premier lig yayınları bein sports platformunda değil sırf bunları izlemek için spor extra alan üyelerine de para iadesi falan yapmamak için salağa yatıp görüşmelerimiz sürüyor yalanını söylüyorlar halbu ki aynı yayın grubunda bulunan radyo spor yorumcularının da söylediği gibi bırakın süren bir görüşmeyi kimsenin arayıp sorduğu yok...

uzak durun ! spor extradan ekstra uzak durun !