• kesinlikle üyelik iptali yaptırmayacağım kampanyadır. çünkü hayatımın hiçbir döneminde böyle bir üyeliğim bulunmadı.

futbolu haberlerden çok sıkı takip eden hatta çok iyi bir fenerbahçeli olan ben, bu ligin beş dakikalık özetlerini izlerken bile sıkılıyorken neden doksan dakika kendime işkence edeyim. hem futbolun artık sahada oynanmadığı, insanların birbirine tahammülünün olmadığı, alınan kararların objektifliği yansıtmadığı bir ortamda, hayat şartları bu kadar zorlaşmışken üstüme bu yükü neden alayım.

insanlar mevcut hayat sıkıntılarından bir nebze uzaklaşmak ve rahatlamak için bu ligi takip ediyordu. daha fazla sıkıntıya girmek için değil.
  • yarın cihaz teslimi ile katıldığım kampanya.
  • 4 temmuz 2011 tarihinde bitmiş olması gereken kampanya.

yalnızca şunu düşünün. bu ülkede en çok şampiyon olan takım kim? bein'ın dağıttığı paradan en çok şampiyonluk payını kim alıyor?

tartışmalı pozisyonlarda görüntülerin saklanması, sansal'ın algı operasyonları gibi konulara girmiyorum bile.
  • cihazı teslim ederek katıldığım kampanyadır.
  • hiç destek vermedim ki iptal edeyim.
  • ben de iptal ediyorum diyerek katıldığım kampanyadır. yeter ulan. keriz gibi para ödeyip duruyorum.
  • neredeyse 1 yıl digiturk için çalıştım. korsan yayın olan iptv'nin verdiği görüntü kalitesini çanak üzerinden almak için eutelsat çanak ve 4k dekodere ihtiyaç var. eutelsat çanak olsa bile bu sefer 4k dekodere aylık ekstra para veriliyor. turksat üzerinden o görüntüyü almanız imkansız.

türkiye'de neredeyse her evde, her apartmanda merkezi çanak olarak turksat vardır ve ekstra çanağa yönetim izin vermez. haliyle kaliteli görüntüye ulaşmanız çok zor.

fiyat olarak 50-60 tl olması tv için imkansız. ama iptv olarak bein connect çok yetersiz. bu kadar engelle karşılaşan insanlar, kısıtlanmamak için korsan iptv alıyor.

belki full iptv hizmeti veren bir kuruluş çıkıp 50 liraya ligi verirse o zaman herkes alır. 150 liraya sezonluk tüm yayınları veren heriflerin direncini aylık 100-150 arası alarak kıramazsın.

insanların derdi bu kadar para verip düzgün maç izleyememekte. yani bu futbolun bedeli maksimum 50 lira diyor insanlar. bein devam edebilir ama bu futbola daha gerçekçi fiyat istenmeli.
  • bu ligde futboldan çok siyaset var, kavga var, şiddet var.

adalet yok, kalite yok, var(!) var ama yok.

izlemeyin izlettirmeyin.

tanım: uzun yıllar önce iptal ederek katıldığım kampanya.
  • açıklanan transfer limitlerinden sonra her fenerbahçe’linin yapması gerekendir. madem bizi bu ligde oynatmayacaksınız, biz de sizin değirmeninize su taşımayacağız. bu iğrenç, adamına göre muamele edilen ligi izlemeyeceğiz.

eğer biz fenerbahçe’liysek, beraber ağlayıp beraber güldüysek, sevincimiz de hüznümüz de ortaksa, mümkün olduğunca ortak hareket etmeliyiz.
    fax aracılığıyla kolay yoldan iptal
    bilgisayar üzerinden fax gönderilebiliniyormuş

kurumsal bein aboneliğini iptal eden firmalar için tanıtım yapacak taraftar sayfası

iptal edenler, etme davetinde bulunanlar;
    ek$i fener

genç fenerbahçeliler

until the grave

mersin fenerbahçeliler derneği

okul açık

12 numara

izmir fenerbahçe derneği

malatya fenerbahçeliler derneği

edit:lösemi tedavisi gören çocuklara umut ol
  • tüm fenerbahçeliler artık bunu ciddi ciddi düşünmeli.
hesabın var mı? giriş yap