• futbolunuza sokayım, aylardır ecdadımız sikildi. virüs belasına karın tokluğuna çalışıyoruz. hala yok fenerin bütçesi şöyleymiş yok bjk ye şu kadar vermişler, falanca takım anasının amını transfer etmiş. beinsport iptal edelim bütün dertlerimiz bitsin amk. şu dönemde hala futbol futbol diyebiliyorsanız sizin de amk. ayasofyacılar bir, siz iki amk.
  • işim olmadı olmaz da.
  • dün iptal dilekçesini vermiştim. bugün hiç olmadık yerde aradılar açamadım.şimdi ben mi onları aramalıyım tekrar aramaz bu ibneler.
  • bir türlü anlayamadım bu kampanyayı. ulan adamlar ligi 21 takıma çıkardı bein'e sormadı fazladan 40 maç yayınlayacak beinsports ona rağmen siklenmediler. fenerbahçe taraftarı hedefin bizzat ali koç olduğunu iddia ediyor ve asıl hedef alanın adresi belliyken bein'e saldırıyor bein ile ne alakası var sizin limitinizin herifler küme düşmenin kaldırılmasını da istemedi sike sike kaldırdılar fener'in limiti 500 milyon olsun mu diyecekler hadi dediler gerçekten artacağına mı inanıyorsunuz? hayal dünyasında yaşıyor sevgili fenerli arkadaşlar.

sizi bankalar birliği anlaşmasına zorluyorlar bunu kimin isteğiyle yaptıkları belli federasyonun iplerinin kimde olduğu da belli allah'ın arabı enayi gibi girdi bu boktan lige çıkmak için 40 takla atıyor bugün çıksa ligine 100 milyon dolar veren yok hayır iptal edin yine edecekseniz de bein ne alaka hala cözemiyorum aq.
  • - iptal nedeninizi öğrenebilir miyim?
    - fenerbahçeliyim
  • meğer ne kadar çok kişinin beinsports üyeliği varmış dedirten kampanya.
  • uyeligi olmayip da oldugunu iddia edenlerin en basta selcuksportshdyi bookmark'tan silmesini dilegidim kampanyadir.
  • ben trabzonspor taraftarıyım. ben de iptal edeyim etmesine de sonra yine abone olmak için yana yakıla müşteri hizmetlerini aramayalım.
  • geçtiğimiz haziran ayında iptal etmiştim. nedenini sorduklarında hem fenerbahçeli olduğumu, alınan kararlarla, oluşturulan suni gündemlerle fenerbahçe'ye hususi olarak hukuksuzluk yapıldığını belirtmiştim hem de parasını ödediğim halde pandemiyi bahane edip kalan maçları seyrettirmemelerini ve buna rağmen yüzsüz yüzsüz arayıp indirimli fiyattan paket yenilemesi yapmak isteyip istemediğimi sormalarını sebep göstermiştim.

iptal ettirdikten sonra gerek yabancı sınırının düşürülmesiyle ilgili yandaşlar aracılığıyla 7/24 algı oluşturulduğunu gerek ligdeki takım sayısının 22'ye yükseltilmesi gibi durumları gördükçe ve bunların uzun vadede alınan kararlar neticesinde değil doğrudan siyasi müdahaleler sonucu 1-2 gün içinde alınan kararlarla insanlara dayatılmasını gördükçe hiç pişman değilim diyordum.

harcama limitleriyle ilgili fenerbahçe'me yapılanları da gördükçe pişman değilim noktasından iyi ki iptal etmişim noktasına geldim. alın liginiz de tvniz de sizin olsun. yönetime kızgın olduğum için fenerium'dan alışveriş yapmayı kesmiştim ama illa futbolla ilgili bir şeye para harcanacaksa bu saatten sonra bein sports'a para ödemek yerine gidip fenerium'dan alışveriş yapmak daha mantıklı olacaktır.

masa başı kararlarıyla dizayn edilen ligi izlemekten her türlü iyidir.
  • bir galatasaraylı olarak katıldığım kampanyadır. ligde şampiyon dediğin galatasaray olur, fenerbahçe olur hadi bilemedin beşiktaş olur. başka türlü de zevki çıkmaz. aslolan bu 3 takımdır gerisi figürandır. eften püften takımların şampiyonluk yarışına katıldığı ve şampiyon olduğu bir ligi kim ne yapsın.
hesabın var mı? giriş yap