şükela:  tümü | bugün
  • #sevmektenvazgeçmedik etiketiyle yapılan güzel bir yeni sezon reklamıdır.

https://youtu.be/aghh1o7ho2u

galatasaraylı olduğum icin midir bilmiyorum ama galatasaraylı arkadaşın oldugu kısımdaki ‘tesadüfe bak’ kısmı cok eğlendirdi beni. ve trabzonsporluların kısmı da gayet hoştu.
  • seven ne yapmaz abi mottosuyla insanların takımlara olan sevgisini gerçekçilikten uzak fiyat politikasıyla insanlara satmaya çalışan şirketin reklamıdır. bu politikasından dolayı dünyanın önemli kanalları ligimizin yayın haklarını bu sene almadılar. benim gibi milyonlarca insan da kendilerinden paket almadı; bir şekilde izliyor. bu gerizekalıların pazarlama stratejisi hakkında danışmanlık alması gerekiyor. gelir maksimizasyonu nasıl minimuma çekilirin dersi de bizim üniversitelerimizde kendilerini örnek göstererek işlenmesi lazım.
  • göztepe taraftarını koymayanın aklına tüküreyim.
  • o reklam da ki trabzonspor taraftarını çok aramışlar mı acaba? izledikçe bırak trabzonsporu tüm trabzondan insanı soğutan iğrenç şiveli bir çakal görüyorum sanki
  • reklamda oynayan beşiktaşlılarin tam olarak neresinin tinerciye benzediğini merak ettiğim reklam??
    neyse bazı espri kasan dallamalari bir kenara bırakacak olursak güzel reklam olmuş.