• ali koç'tan (bkz: bein sports hayatının pokerini oynadı) demecini beklediğim dava açma olayı.
  • vahhabilerin yakın zamanda çölde kum ısırmasıyla sonuçlanacak davadır.
  • katarlılara bol şans. bu zat naylon evde yaşayana kadar peşini bırakmayın.

katarlıların bir hadsize haddini bildirmeye yönelik giriştiği hukuk mücadelesidir.
  • hodri meydan vahabi köpekleri
  • çölde kum koç'ta taştaş.
    ali koç kırmızı çizgimizdir, yedirmeyiz.
    bedevilerin kaybedeceği dava açma olayı.
  • bir fenerbahçe taraftarı olarak beinsports u haklı buluyorum.öyle lafla peynir gemisi yürümez ali başkan ya sökün atın dekoderleri diyecektin ya da her maçtan sonra gereksiz açıklamalarda bulunmayacaktın.yazıklar olsun ki artık tek dileğim fenerbahçemiz açısından bu sürecin en az hasarla atlatılması.ali koç gösterdiği performansla zaten sınıfta kalmıştı, aziz yıldırım ismi kulislerde konuşulmaya başlanmıştır bile.
  • bizim millet kendisini sikeni çok seviyor yahu. ne kadar da çok arap seven varmış.
  • yazacaktım bu konuyu ama “elf gözlerin neler görüyor legolas?” durumu oluşmasın diye yazmadım.

o bant kısmı reklamlarında sürekli “fenerbahçe’yle kimse oynayamaz!” “fenerbahçe’yle kimse uğraşamaz!” tarzı yazılar yanıp sönüyordu. bir de “beinfair” yazıyordu. ve ne vakit bu yazılar o bantlarda çıktı yayıncı kuruluş hemen yakın çekim kamerayla yayına devam etti.

çekirdeği aldım bekliyorum.
  • sırf fener düşmanlığı yüzünden ali koça giydirmekte ne ola. ali koc fener başkanıdır. bugun vardir yarin yoktur. ama bein fener karsikarsiya gelirse fener tarafina geçilmelidir... bein ne aq.
  • fetönün dizinin dibinde kulüp başkanı, futbolcuları olan takım taraftarlarının çöl bedevilerini destekleyerek şaşırtmadığı olay.
hesabın var mı? giriş yap