şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
312 entry daha
 • mahkeme bugün itibariyle kararını vermiş, fenerbahçe’nin protestosunun tecavüz niteliği taşımadığına karar vermiştir. arap seviciler gidip mahkemenin kapısına dayanabilirler.

  kaynak
  --- spoiler ---

  ..mahkeme “talebimiz adil ve tarafsız yayıncılık” ve “rejiye ve yönetmene müdahale istemiyoruz” ibareleri ve sloganlarının düşünce özgürlüğü kapsamında olduğunu belirterek bu sloganlar için istenen ihtiyati tedbir talebinin reddine karar verdi.

  kararda, beın’i protesto amacıyla giyilen tişört ve eşofmanlarda, ayrıca reklam panolarında kullanılan, ‘rejiye ve yönetmene müdahale istemiyoruz’, be faır’ ve ‘talebimiz adil ve tarafsız yayıncılık” ibarelerinin tek tek incelendiğinde bu sözlerin ticari amaç taşımaması ve ticari herhangi bir fonksiyon görmemesi, ticari etki doğurmaması ve kullanımının markasal olmaması nedeni ile markaya tecavüz olduğuna kanaat getirilmediği belirtildi.

  --- spoiler ---
 • fenerbahçe'nin haklı çıktığı dava.

  arap hukuktan ne anlar? ticari amaçlı yapılan bir iş olmadığı için bir yerlerinde patladı ve art niyetleri ortaya çıkmış oldu. kulüp yeni logo yapar adil ol diye oradan devam eder protesto.

  başlıktaki himmetçi entryleri çok komik baya sevinmişti garipler ama başını aldılar. arap ve yalayıcıları yine kaybetti.