şükela:  tümü | bugün
  • yapılan ihale sonucu tff 1. lig yayınlamaya hak kazanan bein sports, yeni paket sistemlerine 1.ligi de ekledi. link

süper lig yok, premier lig yok, bundesliga yok, lig 1 yok, seri a yok... bir parasız izlenen, insanların hafta sonu futbol keyfi 1.lig vardı onu da yok edin bravo. böylece şu an tüm parasız kanallarda tek maç yayını belçika ligi kaldı, doya doya izleriz artık.
  • kişisel olarak passolig kartını boykot ettiğimden dolayı statlardan uzaklaştım. hiç eksikliğini görmedim. bu sefer de bu maçları izlemem amk. gider kendim sporumu yaparım. en azından oturup göt büyüteceğime haftada iki üç gün spor yapar sağlıklı olurum.
  • asıl tehlike (bkz: bein sports'un süper lig özetleri yayın haklarını satın alması) bu paketi alan tff 1. ligi veriyordu. uzun özetlerde sadece beinsports'da olacak gibi gözüküyor.
  • halkı farklı sporlara yönlendirmek için bulunmaz nimet satın almadır.

tebrikler katar.
  • bugün değil, 21 kasım 2016'da yapılmış ihaledir
  • umarım hakları trt de satın alır dediğim durum.

bildiğim kadarıyla geniş özetler ve 1. lig aynı pakette bulunuyordu. özetleri şifresiz yayınlama zorunluluğu varsa trt'nin bu paketi satın alacağını, maçların hem bein sports, hem de trt'den yayınlanacağını düşünüyorum.
  • (bkz: beyin bedava)
    milleti daha ne kadar soğutacaksınız futboldan anlamadım. passolig, bein, yıldırımgiller....
  • olmayan durumdur. daha doğrusu yeni olmayan durumdur. haber o kadar kolpa ki, digitürk'ün paket içeriklerinde tff 1.lig de yazıyor diyor. e premier league de yazıyor, ama onu da s sport yayınlıyor. trt alır almaz bilemiyorum, malum geçen sene ilk 6 7 hafta yayın yoktu ama şu an böyle bir bilgi yok.
  • 1.hafta maç yayınlama programında, bütün maçları vermediği görülmüştür.
    bu ne rezillik, resmen salak yerine koydu bizi.ne şimdi parasını verdiğim takımımın her hafta maçlarını düzenli olarak tv'den canlı izleyemiyecek miyim ? böyle bir sahtekarlık olamaz.
  • çok önemli bir özellik değil ama futbola fazla ilgili olan bir millet olarak biliniyoruz yurt dışında da. bu da yitecek.
    adamlar kendi kuyularını kendileri kazıyor resmen. bundan 10-15 sene sonra yeni nesil futbolu izlemeyi bırakacak. ve bunun temellerini kendileri atıyor şu an. orta vadede yüksek kazanç, uzun vadede kendi yatırımlarının fişini çekmek.