şükela:  tümü | bugün
  • gerekce olarak zarar ettigini beyan etmis. kulupler birligi yakin zamanda * toplanip olayi gundem maddesi haline getirecekmis. bu baglamda acun medya veya turkcell tv+ ihale icin istekli olur umarim.. bein'de colune doner boylelikle.

hayir, kaynak gotum degil. az once genel kurulda konusan konyaspor baskani hilmi kulluk soyledi. ve evet konyaspor genel kurulu toplantisini izleyecek kadar yalniz ve mutsuzum :(
  • ahahahh yok öyle 150 liraya akhisar maçı satmak. siktir olup gideceksiniz.
  • süper lig yayıncı kuruluşunun; biraz bein sahibi herkesin yapmak isteyeceği şeyi yapmış olmasıdır.
  • trt alsın ihaleyi.

elektrik faturalarına aylık 200 lira maç izleme bedeli yansıtsın.

bir iddia.
  • yabancı sınırı tartışmalarının ayyuka çıkmasından sonra,yabancı sınırı isteyen kulüp başkanlarına ve federasyon yetkililerine çekilen rest gibi görünüyor.sınır getirirseniz çeker gideriz, bu gelirleri bir daha bok görürsünüz diyorlar haklı olarak.
  • bein'in verdiği hizmetten memnunum başıma bir şey gelmeyecekse. saha içi olayları bazı lig yayınlarında gibi göstermemesi hariç fena değiller. ağır abilerin ya da adamsporların almasını tercih etmem. orayı fb tv'ye çevirebilitesi olanlar mevcut özellikle.
  • olması gereken maçların devlet televizyonundan yayınlanmasıdır.

aylık elektrik faturalarına 5 lira ek bir miktar yeterli olur.
    digitürk reklamdan ne alıyorsa, açık kanalda yayınlanan maçlarda bu rakam 2ye katlar.

elektrik yardımı alan, herhangi bir faturasını ödeyemeyecek aileler bellidir, onları muaf tutarsın bu miktardan, herkes mutlu mesut yaşar.

ülkede futbol ölürse samimi söylüyorum çatışmalar çıkar. futbol kitle afyonudur, insanların eğlencesidir. bu eğlenceye herkes ulaşabilmeli bence.

şimdi ben maç izlemiyorum niye 5 lira vereyim diye gelenler olacak biliyorum, haklılar birşey demek mümkün değil ama bizim gibi ülkeler için böyle kitlesel şeyler sürmeli.

edit: çemkiren herkes haklı, akla mantığa uyan birşey değil farkındayım, lakin ülke gerçekleri ortada.
    bu ekonomik koşullarda kimse kolay kolay girmez bu ihalelere, bu ülkenin damarlarında futbol var, kabul edelim etmeyelim. kitleyi kontrol amacı diyelim, sakinleştirici diyelim ne dersek diyelim. ülkeden futbolu alırsanız, şiddet olaylarının nasıl artacağına şahit oluruz, benim öngörüm bu.

insanların futbol dışında haftasonu vakit geçirebileceği birşey kalmadı , siktir et vakit geçirmeyi, muhabbet edeceği birşey kalmadı. siyaset ve futbol. sen futbolu çekersen bu denklemden, can sıkıcı sonuçlar doğuracaktır.
    muhabbetlerde konu futbol olunca, birbirine sataşmalar, laf atmalar hoş karşılanabilir lakin siyaset muhabbetinin bunu kaldıramayacağı aşikar.

sözlüğe bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız.
    açılan başlıkların hemen hepsi ya futbol ya siyaset.
    seçim dönemi olsun olmasın böyle, arada bir kaç farklı başlık ve bu her gün her saat böyle devam ediyor.
  • defolsun gitsin!
  • zaten muhtemel karını hesaplayarak bu ihalelere girmiyorlar mı? (çok düz bir mantıkla ben kulüplere 500 milyon tl ödeme yaparım, sattığım üyelikten de 1 milyar kazansam yoluma bakarım)

bunları yolun en başında tr liginin bu kadar edebileceğine ikna eden kim? teknik desen zayıf, görsellik desen yok, rekabet desen birbirine sövmekten ibaret.. hani hangi akla hizmet tr pazarına girdiler? hangi akla hizmet bu fiyatlara istedikleri rakamlara ulaşabileceklerini düşündüler? potansiyel görür anlarım ama bu kadar para gömecek adamın çok daha sağlam araştırmalarla gelmesi gerekmez mi?
458 entry daha