şükela:  tümü | bugün
142 entry daha
 • demirören bankadan çeker faizsiz kredisini alır benim saf kardeşlerim, sizde burda anca lololo lilili.
 • malumun ilanıdır. kimse ceza sahasına girince penaltı almak için kendini sürekli yere bırakıp kıvrananları, sahaya dalıp hakeme parmak sallayanları, saha kenarında teknik ekiplere saldıranları ve hakemlerin şampiyonu belirlediği bir ligi bir sürü para verip izlemek istemiyor.

  diğer takımların futbolcularının ağzına zum yaparken bir takımın futbolcularının kartlık pozisyonlarını göstermezsen, saha kenarında kulübelere saldıran mafya bozuntularının görüntülerini kamuoyundan saklarsan kazanç elde edememen normal.
 • bir şekilde gs'nin şampiyon yapıldığı ligi kim izlesin amk? nereye kadar izlesin?
  siktirip gitseler de ne olacak, bein sports'un (digiturk) aldığı ihalede son 2'ye kalan şirket türk telekom'du.
  hani şu gs'ye stat yapan. devletle birlikte. o almasa kadrolu gs kanalı trt.
  sonuçta aynı bokun soyu olur gene, ağlaklara bakmayın siz. işbilir abdürrahim, mehmet ağar, haluk ulusoy ve diğerlerinin takımı kazanır. o gitmesinin istendiği beinsports'un da gs-fb maçındaki gs'nin 2. golündeki kornerin aslında aut olması gerektiğini göstermemek için özetleri kornerin atılışından başlattığı, ama fb'nin (taçtan 10 saniye sonra atılan) 2. golünde yanlış verilen taçı özette defalarca verdiği de unutulur. sonra bıdı bıdı...

  ve şunu da unutmayın, fenerbahçe'siz lig anca bu kadar satar.
  istediğiniz kadar aksini savunun. bu ülkenin de ligin de en albenilisi takımı ve markası fenerbahçe'dir.
  o yüzden diğerleri kendilerinin şampiyon olmaya çalışmasından çok fener'i şampiyon yapmamaya çalışır.
  e böyle ligi de kim izlesin amk, dedim ya. bu kadar basit aslında olan.
 • bu devlet televizyonunda yayınlasın ayaklarını geçiniz, futbol büyük bir endüstri’dir, yok öyle hiç karşılıksız milyonlarca eurolar harcanan organizasyonu izlemek, olsa bile şu an ki kalitenin onda birini bile bulamazsınız, ( sebebi net; devlet televizyonu şu an ki gibi bir yayın gelirini mümkün değil tff’ye ödeyemez.) ayrıca devlet televizyonunda bile olsa bir şekilde mahsuplaşma gerekiyor, nasıl olacak? elektrik, su faturaları ile mi mahsuplaşacaz?

  konuya dönelim, yayıncı kuruluş çekilmek istiyormuş;
  tabi bu noktaya gelmesin de ki en büyük sebepler kanaatimce;
  - pasolig diye bir uygulama çıkartıldı ve ülkede futbol izleyicileri azaltıldı, önceden bazı kesim insanlar ayda yılda birde olsa maça gider sosyalleşirdi, şimdi bu pasolig çıktı ülkede futbola olan ilgi azaldı, kısıtlandı, düşünsenize 30 milyon taraftarı olan galatasaray, fenerbahçe, beşiktaş gibi takımların istesede maça gidebilecek taraftar sayısı her biri için sadece 1 milyon kişi ile sınırlanmış durumda. ülkemizde mükemmel stadlar yapıldı fakat her maç boş tribünlere oynanıyor bu da tv de bile olsa seyir zevkini düşürüyor.
  - bilet fiyatları ve yayıncı kuruluş abonelik fiyatlarının fazlalığı; evet bilet kombine ve yayıncı kuruluş üyeliği ekstrem pahalı ve bu sebebple izleyici sayısı çok düşük
  - maçlarda ki kamera açıları çok kötü, ingiltere’de çoğu kişi maçı stadyumdan değil de tv den izlemeyi daha keyifli buluyor.

  -edit ekleme: uyaran yazar arkadaşa teşekkürler, ayrıca bu zamana kadar katarlıların futbola yaptıkları yatırımların tamamen 2020 dünya kupasına yönelik olduğu ve artık global futboldan yavaş yavaş çekildikleri gerçeği( örneğin psg’ye de yatırımlarını azaltıyorlar)

  son olarak biz yabancı sınırı ile uğraşmaya devam edelim yakında her ilin takımının maçlarını yerel kanallarda izleriz, üstelik saha kenarında ve formalarda, takım isimlerinde, ilin ciğercisinin, özel hastanesinin, mobilyacısının reklamları ve isimleri ile izlemeye başlarız.
 • çok üzücü bir durum. illegal yayın yapan siteleri dmden atabilirim. topluca şikayet edelim. bein sports türkiye'den çekilmesin.
 • ticari bir şirket olarak yapılan her siyasi yatırımın sonunda geleceği noktanın resmidir.
 • böyle bir ligi neden izleyeyim ki. 80 milyonun gözü önünde malum takım şampiyon yapıldı.
  gs suriye pardon türkiyeymiş. şimdi kurtarsın sizi liseli ergenler.
  fazia fazia... amk.
 • coşkun aral'ın, murat murathanoğlu'nun tutmuş ahıdır..
  beter olsunlar.
 • yallah katar’a.
 • suç bein de değil,ligi bu hale getirenlerde.millet tiyatro izlemeye bıktı.yeni üyelik satamıyor haliyle.
  var varken bile ne dümenler döndü bu sezon.
  insanlarda sikerim böyle işi dedi haliyle.
316 entry daha