şükela:  tümü | bugün
  • lig tv'nin değişen adı olabilir.

edit: oldu da.
  • bein medya grubunun digitürkü satın alması sonrası türkiye pazarındaki ünvanıdır.
  • eski lig tv şimdilerin katar medya devidir.

her şeyi geçtim de isim falan filan, şu fahiş fiyatları cüzi bir miktara düşürmedikçe adını da değiştirsen, başkasına da satsan farketmez. zihniyet değişmeli. benim anadoludaki fakir, yoksul çobanım da maçları seyredebilmeli. yaptıkları yayın zengin, fakir ayırt etmeksizin herkese ulaşmalı. yoksa gerisi teferruat. ha tabi şansal vs. kadronun da bence mutlaka değişmesi gerekiyor. madem bir yenilik geldi, toptan bir devrim yapılmalı.
  • yine ücretsiz veya makul, mantıklı fiyatlarda izlenemeyeceği tahminiyle; pluginlerle izlenebilecekse güzel, yoksa ismi değişmiş cismi aynıysa isterse ismi katar arabic satellite sports olsun ne anlamı var.
  • 90 liraya izlediğim aylık faturasız digitürk 105 lira olmuş.
    adı değişse bile kafası değişmez bunların.
  • acaba türkiye ligi maçları da sopcast'e düşer mi yabancı ülkelerde gösterilirse diye, bir ümit sevindiğim olay.
  • 13.02.2017 itibariyle lig tv'nin yeni adıdır. kanalın değişen adıyla alakalı tanıtım reklamlarında arsenal teknik direktörü arsene wenger oynamıştır.
  • an itibariyle ligtv yerine kendi logosuyla yayina devam etmektedir..

(bkz: 12 ocak 2017 kızılyıldız fenerbahçe maçı)
  • logo değişip bein sports olduktan sonra biten ilk maçta fenerbahçe basket maçında kaybetti. ilk mağlubiyet fenerbahçe'ye nasip oldu. işte fenerbahçemizin büyüklüğü....