şükela:  tümü | bugün soru sor
14 entry daha
  • görüyorsunuz ya arkadaşlar, gerizekalılar her zaman küçücük detaylar ile mutlu olurlar.

ben kendime yakışanı yapıyorum. mesela fenerbahçe'nin şu anki konumuyla bir kere bile dalga geçmedim. çünkü biliyorum ki bugün fenerbahçe'ye olan, yarın herhangi bir takıma olabilir.
  • ülkede, üstteki arkadaş gibi insanlarında olduğunu düşünerek mutlu olmama sebep olan başlık.
  • başakşehir ve trabzonspor'un olduğu yerde beşiktaş'ın olmaması büyük rezilliktir.
    belli ki tineri bu sefer reklamı hazırlayanlar çekmiş.
  • hani sadece galatasaray ile fenerbahçe’ yi koysalar anlayacağım da başakşehir’ in, trabzonspor’ un görselinin olduğu yerde beşiktaş’ ın görselinin olmaması büyük hıyarlıktır. başakşehir kim lan beşiktaş’ ın yanında.

not: gs
  • dünya futbolunda gs, fb ve bjk koca bir hiç. belçika takımı genk bile bizim büyüklerden daha değerli.o yüzden kırmayın birbirinizi.
  • sen önce git windows'unu etkinleştir,kaçak göçek takılma sonra gelip büyük beşiktaş'ın koca vaşaklarını ağzına sığarsa emmeye başlayabilirsin belki o zaman anlarsın büyük mü değil mi ?

(bkz: haddini bileceksin)
  • ulan bir tanesi ligden düşecek hala konuşuyor sağda solda
    diğerinin mazisi şaibeli şampiyonluklarla dolu
    bizim kartal sevdamız alayınıza gider ulan
  • şakaysa hiç komik olmayan, gerçekse tam bir rezillik olan durum.

beşiktaş taraftarlarının kızmalarına dahi değmez, o turuncu formanın olduğu ekranda takımlarının armasını görmedikleri için sevinebilirler, diğer üç büyük kulübe ayıp edilmiş aslında.

not: dört yıldız

edit: imla
  • ampülsporun olduğu yerde beşiktaş'ın zaten olmaması gerekir. büyüklük bunu gerektirir.

ama cinconla bizim ne işimiz var orada asıl?
  • vaktiyle beşiktaş’ın üçüncülüğe abone olduğu dönemde “siz büyük müsünüz” diye gerinen, “gidin bursayla, kayseriyle çekişin” diye aklınca dalga geçen milyonlar, bugün kümede kalma hesabını beceremediği için basketbol izleyicisi oldu.

yapmayın. saçma saçma fikirlerle ileride yutacağınız, yutabileceğiniz sözler söylemeyin.

(sözüm muayyer. bugün fenerin başına gelen yarın herkesin başına gelebilir. fenerbahçe her daim kıymetli rakibimiz bizim)