şükela:  tümü | bugün soru sor
  • on sekiz yaşındaki gençlerin entrylerine bakarsam deliği olsun yeter kafası var.

ben kırk iki yaşında bekar bir yazar olarak aradığım kadını tanımlayayım. kültür edebiyat bilmem ne ancak ben güzel bir kadın arzuluyorum. çirkin ve şişman kadınlar sen çok mu yakışıklısın ditebilir. yoo değilim. ben süperim ve süper bir kadın aramıyorum. ben tipsiz ukala kendini beğenmiş biriyim.

aradığım kadını anlatmam gerekitor sanırım başlık gereği. kısa boylu kadınlar bana çekici gelmiyor. 170 altı kadınları yok sayıyorum. götü göbeği salmış kadınlar bana seksi gelmiyor.

yaş olarak ise çoluk çocukla uğraşamam. otuzun altındaki kişilerle ilgilenmiyorum.

meslek iş güç kısmı önemli. ne iş yaptığı önemli değil ama yaptığı işte başarılı kadın isterim.

meme çok net önemli. memesiz kadın bana ilginç gelmiyor. mandalin kadar meme beni tahrik etmiyor. ufak memeli hatunlar yazmazsa sevinirim.

sadece taş bi milf olmanız yeterli değil. rakı sever biri olmanız onun yanında sinema konusunda oturup benimle konuşacak kadar bilgili olmanızı beklerim.
  • her şeyden önce insan olsun yeter.
  • zeki çevik ve özgür ayaklarının üzerinde durabilen güzel bir kadın.
  • 42 yaşına kadar bu zekayala yine iyi yaşamış yazar başlığı.

helal olsun.
  • hafif çirkin ama çok değil
    kilolu olmayacak
    okuyacak, merak edecek
    empati kurabilecek
  • bunu esra erol'da paylaşsana bulma olasılığın daha fazla.
  • belli bir tip kadın ararsanız bulabilirsiniz ama muhtemelen hayatınız arayıp beklemekle geçer veya bulsanız bile bir süre sonra sıkılır ve hayal kırıklığına uğrarsınız. dünyadaki en kesin olgu heyecanın geçici olmasıdır diye düşünüyorum.

bana kalırsa, işin heyecan verici kısmı belli bir tip kadını aramamak ama onu tanıdıkça, aradığının o olduğunun farkına varmaktır. kriter sahibi olmak iyidir ama bu kadar da kesin olmaya, kendinizi kısıtlamaya gerek yok. dünyada mutsuzluğa giden en kestirme yol, sürekli ideali arzulamaktır.
  • bıngıl bıngıl olsun böyle yusyuvarlak memişleri olsun oyyş ondan sonra çamaşır leğeni gibi götü olsun..

şaka lan..

iri kıyım hatunlara bayılırım ama orantılı,etli butlu,curvy dediğimiz yani biçimli hatunlara hastayım.skinny fit bana göre değil,evet top gibi sektiriyor çanta gibi duvardan duvara vurabiliyorsun (şiddet mayetinde değil!) lakin yok aga şöyle eski s class tamponu gibi basen,kalça olacak,bir de küskü kalın olunca zero size veya skinny fit'ler de zevkli oluyor da curvy ile play doh oyun hamuru gibi oynuyorsun..

olum çok mu sapığım lan :)