• işte kedi medi.
  • elalemin evini kerhane ile karıştıranları göstermiştir.

ev dediğin özel alandır, kafana göre gidemezsin. ancak o ister ve davet ederse sen de istersen gidersin. öncelik o kadının istemesinde ve davet etmesindedir.
  • hayaller evin içinde bir kadının salına salına dolaştığı, gerçekler ise banyo giderini tıkayan avuç avuç saçtır efendim..
  • kimilerinin anasının amıyla karıştırıp girenin çıkanın belli olmadığı yanılgısına kapılmasına sebep olan evdir.

sana ne kardeşim?
    en azından bekar erkek evinin aksine temizdir, derli topludur, gireni çıkanı bellidir, her yerinde atmık yoktur, başucunda her zaman osbir çekerim diye peçete de bulundurmaz.
    canın istediğini evine davet eder, istemediğini çıktığı yere sokar.
    bu kadar basit.

gına geldi sürekli kategorize edilmekten, sürekli orospu iması görmekten. iki bekar kadın yaşıyoruz diye apartmanda da mahallede de arkamızdan konuşulanlara tahammül ediyoruz da, bi de burası eklenmesin üstüne. kırarım kalbinizi.
  • genelleme yaparak konuşacağım:

- ayakkabılığa ayakkabılar artık sığmadığı için en az 10 çift ayakkabı (bazılarının etiketi bile sökülmemiş) kullanılmayan odada durur.

- şu pembe jiletler her daim banyonun en üst çekmecesinde bulunur.

- her daim buzdolabında absürd içkileri mevcuttur.

- kendilerini ifade eden(!) küçük bibloları mevcuttur.

- buzdolabı üzerindeki magnetler vazgeçilmezdir.

-hepsinin dizleri çıkmış eski gri eşofman altı vardır.

- kıyafetler yerleştirilrken hafta içi ne giyineceğini bilinerek yerleştirilir.

- "bütün kızlar toplandık" temalı ev toplanmalarını çok severler. samimiyetin derecesine göre muhabbetin argosu artar. bu geceler için mini şort şarttır.

- siz erkekleri eve çağırdıklarında kafalarında tüm planlar sahne sahne mevcuttur. senaryoya uygun hareket etmezsen uyarırlar.

- bir kadın bir erkeğe evini açıyorsa, emin olun ilgiden öte bir şey vardır. erkekler kadar karşı cinsi kabul etmede rahat değildirler; daha mabet mantığı hakimdir.
  • hayaller krem şantili, çilek reçelli atraksiyonlar, gerçekler ingiliz anahtarı.

bu zamana kadar bulunup da bir şekilde tamirata girişmediğim bekar kadın evi nadirdir. bilemiyorum belki sorun bendedir. bir türlü öyle içesine piç bir adam, doyasıya bir taylan, kıyasıya bir bora olamadım ki sabah erkenden uyanıp, suç mahallini terk edeyim ya da tam bir günah gecesinin ardından, gömleğin düğmelerini iliklerken karanlığa süzüleyim. varsa yoksa amelelik.

bozuk duş başlığı, damlayan musluklar, sarkmış dolap kapakları, açılmayan çekmeceler, çalışmayan ya da yerinden fırlamış elektrik prizleri, bozuk kapı kolları ya da kapılar vs. bu zamana kadar elimden geçmiş ufak tefek sıkıntılar. bir de bu evlerde alet edevat bulunmadığından kelli, bunların çoğunu çay kaşığı sapı ve meyve bıçağı ile yaptım. zaman oldu halil abi, ahmet abi adında, maraş'lı, kastamonu'lu apartman görevlileri ile gün oldu komşular ile muhatap oldum; pense, kontrol kalemi, kargaburun sordum. kimi zaman daha büyük işlere giriştim. duvar zımparalayıp, boya badana yaptığım da oldu, kombi söküp tamir ettiğim de oldu, bütün eve avize ve duy taktığım da. sağdan soldan alınıp da kurulumu yapılmamış ekipmana hiç girmiyorum.

kimse de bana şunu bunu yap demedi, elime aldım yaptım. bozuk bir şey gördüğüm zaman dayanamıyorum. sonradan, şu da vardı, bu da bozuk diye çeşitlemeler geldi tabi karşı taraftan. ete kemiğe büründüm, tamirci diye göründüm.

karşılığını da fazlası ile aldım elbet, en güzel kahvaltıları uzun uzun, keyfini çıkarak yaptım. lezzetli kahveler içtim ellerinden, sohbetlerini esirgemediler sağolsunlar. sofralarında yerim, her zaman hazır oldu.

hem sağlam kahvaltı yapmadan kafam çalışmıyor, çaya kahveye abanmadan afyonum patlamıyor benim. muhabbet sohbet de cabası. bana göre değil öyle yılan gibi süzülerek, çekip gitmeler.

gecenin karanlığında kaybolan taylanlar için, eline tornavida yakışan adamları üzdünüz kızlar*.

sonra ne mi oldu? o güzel bekar kadınlar, tamirci çağırdılar, iki vida sıktırdılar, yüz - yüzelli kağıt bayıldılar. biz de matkabın şarjlısına, kahvaltının kurusuna kaldık. oysa o parayla, muhteşem bir kahvaltı yapardık.
  • ara ara dagilir. sonra bir gunde ev kalip gibi yapilir ve bir sonra tekrar olumune dagilir. boyle bir dongude gider.
    temizdir. ufak tefek seyler olabilir ama genelde temizdir.
    raflari dolu bir kitaplik vardir. cok esya vardir. mesela 5 battaniye 6 yastik, 10 havlu vs. cunku hep anne getirmistir bunlari bekar kadin evine.

sohbete ve keyfe her zaman acik evlerdir.
  • ıslak rüya malzemesi yapılması gayet acınası bir durumdur.

bekar erkek evinden farkı yok. düz ev lan işte niye salya akıtıyorsunuz. ne bu yokluk?
  • çiçek gibidir. buz dolabında elma olur, soda olur, süt olur. sehpasında tütsü olur, vazo olur, biblo olur. köşelerde saksı bitkileri vardır. çerçevelerinde resimler. pembe koltuklar vardır, yanında şarap kadehi koyabileceği bir yerleri olan.. duş perdesi vardır, çeşit çeşit kokuları olan duş jellerini kapatan. ve mutlaka banyo paspası.

bekar kadın evini çok sever. evinde eviyle yaşar.
  • uzay zamanın büküldüğü bir yerdir bekar kadın evi. bir nevi cep yünivörs.
    yatağın hemen başucundaki komodinin üzerinde yükselen losyon kutuları, parfüm şişeleri menhettın silueti gibidir.
    tuvalet banyo gibi bölgeler adeta hiç kullanılmamış gibidir, mutfak derli topludur ancak beslenme alışkanlıklarını şekillendiren temel gıdaların çöplerinden bekar kadının neden bekar olduğunun çıkarımı yapılabilir, böyle beslenmeye b12 mi kalır beyinde kadın.

bekar kadın evi komşuların bir şey sormak, istemek için, yahut maksimum fayda sağlayarak toplumu geliştirmek için en sık çaldığı kapıdır, sevişmek umudu taşıyan andropozlu amcaların uğrak mekanıdır bekar kadın evi.
    kadın bekarsa, gündüz kadının işe gitmesini bekler sonra gizlice evine girip duvarlara sinmiş olan bekarlığı koklarlar bu adamlar.

apartman bekarlık kokar, bu andropozlu beyler apartmana girince bir hoş olurlar adeta.
    yakınlarda market varsa ve bir erkek gecenin bir yarısı sipariş verirse asla eleman yoktur ama bekar kadın için market işletmecisi hizmet verebilmenin kıvancını yaşama arzusuyla kapıda bitiverir bir paket makarna bir de sigara için.

bekar kadın evi adeta gogıl ört olmuş erkek beyninde bir lokasyon olarak bellidir, hatta bekarlık şüphesi bile yeterdir bunun için.
    eve girip çıkanın komşu teyzelerce kaydının tutulduğu, içeride kesin seks orjilerinin düzenlendiği yerdir bekar kadın evi, hatta bekar kadın ensesttir sapıktır da, kesin erkek kardeşiyle de seks yapıyordur, neticede bekar, kesin *dur bekar kadın. e tabi evi de bekarlık koktuğuna göre, kesin bu meslekten kokuyordur.

bekar kadın evi diye başlık bile açılmalıdır, çünkü bekarlık belirleyici bir unsurdur, bir insan bekar olmayagörsün, bekarlık, insanı yoldan çıkarır tabi.

bekar kadın evinin bulunduğu apartmanda kesin etraftaki iyi niyetli andropozlu beyler tarafından apartmanın cehennemin dibi sayılabilecek deposundaki bu bekar evinin su vanası iyi niyetle kapatılmıştır.

bekar kadın evi görürseniz hemen oraya atlamalı, göğsünüzü siper etmeli ve olabildiğince yavşakça "bir şey lazım mı" demelisiniz.
    işte böyle bir şeydir bekar kadın evi.
hesabın var mı? giriş yap