şükela:  tümü | bugün
  • yoktur böyle bir şey. bunların görev yeri belli olduğunda eşleri re'sen milli eğitim bakanlığınca atanıyor.
  • okuluna oğluna eş bulmak için gelen kadınların sürekli tacizine uğrayan öğretmendir.
    bir tanesi vardı artık kadın okula her gün başkayollardan gelip gidiyor ya da öğrenci dağıldıktan baya baya sonra okuldan çıkıyordu.
    oğluna eş arayan kadınlar pirana balıkları gibi öğretmene saldırıyorlardı.
    çoğununda oğlu işsiz güçsüz aylaktı. oğullarına bankamatik arıyorlar resmen.
  • sıkıcı kadınlardır, monoton işleri vardır.
  • gidişatım öyle görünüyor ama gitmiyor. ot gibi yaşayıp evlenip çocuk yapıp gebermek hiç benlik değil.
  • zonguldak'ta var bitane. hem aynı branştanız hem de yakın arkadaşız.

benle tanıştığında ikimiz de bekardık. ben hergün bi mekanda iki duble bişeyler içer, genellikle de tek takılırdım. sözkonusu arkadaşım da hergün kütüphanede, fırsat bulursa tiyatroda veya söyleşilerde dolaşan elde bikaç kitap defter, kemik gözlük falan takan bir tipti. sonra benle tanıştı.

şimdi ben evliyim. zamanımın çoğu seminerlerde toplantılarda falan geçiyor. gözlüğüm de var ama pek kullanmıyorum. bu arkadaş da her akşam bi mekana gidiyor, iki duble bişeyler içiyor. genellikle de tek takılıyor.
  • yıllardır kpss peşinde perişan olup hayatını ve kendini ihmal etmiş olması yaşının da 30'a dayanması kuvvetle muhtemeldir.
  • marriage market'in en rağbet gören, çoğunluğu kezolardan oluşan kadın grubudur.. annesinin tosuncukları, subay ali, örtmen haso, polis cevdet hep bu tiplerle evlenmek istiyor.. ne tuhaf ülkeyiz mq!
  • (bkz: keklik.avi)
    tanım: insandır.
  • yaz tatil kış tatil.. tüm bayramlar tatil.. cumartesi pazar yok.. yok doğum izni yok ücretli yok ücretsiz izin.. sabahçı olursa öğlen boş.. bu tür evlenmek için yaratılmış.