şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çaylaklardan ilanlar;
    35-38 yaşları arasında, boşanmışsa nafaka sorunu olmayan, bir beyefendi aranıyor. orta boylu, orta kilolu, kel olması sıkıntı değil. düğün şart değil. bu özelliklere sahip bir kişiler beni yeşillendirsin hanımefendinin nickini veriyim.

bir erkek arkadaşımız ise 81 doğumlu, amerika'da yaşıyor. artık türk bir eşle birbirleriyle ilgilenip mutlu olacakları bir kadın eş arıyor. abd'deyseniz veya abd'ye taşınmayı kabul ederseniz bana ulaşın nick veriyim.

sözlükte, çok fazla sayıda yalnız insan olduğunu gördükten sonra başlatmak istediğim kampanyadır.

sözlükten evlenen çok. genelde çok uyumlu birliktelikler yaşanıyor zira sözlük'te takılan yazar/çaylak tayfa genelde aynı kafa yapısına sahip oluyorlar.

diğer başlıklardan farklı olarak bu başlığa kendi özelliklerimizi girmiyoruz. sadece evlenmek istediğiniz insanda olmasını istediğiniz kişilik özelliklerini yazıyoruz fiziksel özellikler değil. sadece karakteri, zevkleri v.s daha sonra o özelliklere uyan kişi size mesaj atıyor.

bu sayede ilk etapta ideal bir kafa yapısı yakalanıyor, daha sonra mesajla fiziksel özelliklerinden bahsedebilirler kendi aralarında.

örnek entry;
    "canayakın, gezmeyi seven, müzikle ilgilenen bir kadın eş arıyorum." gibi.
  • bizi düğüne çağırıp altın takmak zorunda bırakmayacaklarsa benim de desteklediğim kampanya
  • hatun var ama para yok *
  • ne güzel oturuyorduk ya bulandirmayin milletin aklını (bkz: bekarlık sultanlıktır)
  • ekşi evlendirme dairesi tarafından sunulan hayırlı bir iştir.

hemen şartlarımı yazayım: ab pasaportu olsun.
  • 1 kız arkadaşımız var işkolik. iş yüzünden evlenecek erkeklerle tanışamıyor. ben de işkoliğim diyor ve zamanımi işime harcarım ama sorumluluk sahibiyim diyorsanız 28 - 35 yaş arası mühendis erkek arkadaşlar bana müracaat edebilirler.

not: en az bir yabancı dil bilmeyen cv göndermesin. kadıköy ve çevresi tercih sebebidir. her haftasonu çiftler buluşur kadıköyde geç saatlere kadar takılırız buna katılmak da mecburidir.

edit: doktor arkadaşlardan da talep geldi. doktorluğu da dahil edelim ama aldatmayan doktor olsun lütfen.
  • ben ettim, siz etmeyin diye şimdiden uyardığım kampanyadır.
  • çok ümidim yok ama trip atmayacak biri olursa neden olmasın diyerek desteklediğim kampanya
  • benzin bidonumla protesto ettiğim kampanya. valla yakarım da benzin 7 lira kıyamıyorum da.