şükela:  tümü | bugün
  • ülkenin özeti işte bu gavatoğlugavatlardır. ama o bekar bi kadın olsa, seve seve hepsi evini verir, hatta isterseniz deney yapalım, o bekar kadın bekara ev vermeyen o dürzüleri her hangi bi gece eve kahve içmeye çağırsın bekar kadın kiracılar, yatakta karısını bırakıp da koşa koşa gelir bu itoğluitlerin çoğunluğu, yine de bekara ev vermiyoruz muhabbeti yaparlar ama.

    amk koyayım ben böyle işin. ne müslümanı adam gibi müslüman, ne solcusu solcu, ne topçusu topçu ne de orospusu orospu koca bi ülkenin.

    sabah sabah hababam sınıfı'ndaki ahmet'e bağlattı amın oğlu. neymiş, kim istermiş 3-4 tane tipin apartmana girip çıkmasını? bak sen yarrak kafasına. am bulmuş kıllısını arıyor. ki evi tutacak olsam tek kalacam zaten. yapacağım en büyük gürültü ise hapşurmak olacak amk.

    allah'ını seven beni şu ülkeden kurtarsın ya. beni şu ülkeden kurtaracak kişinin yoluna ömrümü halı yapıp sermezsem orospu evladı olayım. kurtarın lan beni. ben bu kadar çok cehaletin, yozluğun, onursuzluk ve omurgasızlığın içinde nefes alamıyorum artık. yalvarırım kurtarın beni. bi davet mavet bi şey yollayın yurtdışından, şu an valizimi alıp çıkayım şu ülkeden. yalvarırım.
  • öğretmenim diye aradığım zaman ben de emekli öğretmenim oğlum gel bak diyen, eve gidince seni çok sevdim şu kadar indireyim kirayı diyen, yenge hanım ne zaman bakmaya gelecek diye sorduğunda bekarım cevabını verdiğim zaman da yan dairede benim kızım yaşıyor bekarsan olmaz cevabı veren orospu çocuğudur.