şükela:  tümü | bugün soru sor
 • anal,oral yemediği nane kalmayan ikiyüzlü orospunun tekidir.
 • anal oral demişsiniz de var onları yapanın bakire kalması yakın zamanda zor bi iştir
  ayrıca yol sen olmuş 2020 hala niye muhabbetler hortluyor anlamış değilim
  konuşulmadık neyi kaldı ki
 • cogumuzun annesidir,

  simdi gidin bi sorun annenize anne sence benim, kiz kardesimin, ablamin falan bakire olup olmamasi onemli mi diye?

  alacaginiz cevaba gore burda kufurlerinizi editlersiniz.
 • size göre illa birine verecek değil mi? aklına tükürdüğümün pislikleri. hiçte bile bakire olan anal oral yapmıyor. çevrenizde kendiniz gibi ruhu orospu birkaç kişi gördünüz diye herkesi öyle sanmayın.
 • eski sevgilim. kendisi bulgar, hristiyan ve dünya derecesi olan bir sporcuydu.
 • ne bekaretmiş arkadaş.ortada güzel bir organ var insanı neşelendiren, keyiflendiren, heyecanlandıran.sabah akşam konuştuğumuz konu zarı ve kanaması.
 • kendisi sevdiğim bir arkadaşımdır.
  hayatı boyunca namusuna dikkat etmiş, girdiği çıktığı ortamı bilen ,düzgün bir kadın/kız.evleneceği kişiyi de öyle istiyordu fakat ben ona böyle bir erkek olmadığını veya bulamayacağını söylediğimde çok tuhafına gitmişti ve birçok arkadaşım da benimle aynı fikirdeydi bu yüzden sanırım biraz ikna olmuştu ama yine de umutlu, napsın erkekleri hep kendi abileri gibi sanmış ama umarım dilediği olur.
 • benim. evleneceğim erkek bakir olmazsa hayatta evlenmem. size de fenalık gelmiyor mu bu adamı onlarca kadının inlettiğini düşününce? onca vajina yalanmış o pis diliyle benim temiz masum çocuklarımla mı konuşacak??? onlara nasıl babalık yapacak? cinsel hastalıktan geçilmeyen, sivilceli pipisini bana kakalamaya çalışacak öyle mi??? yemezler...

  edit: ironi arkadaşlar, ironi. hayatta cinsel organlardan çok daha önemli şeyler var. bunlara odaklanalım, kafamızı s.kişle bozduğumuz için geliyor bunlar başımıza hep.
 • erkektede bekarlik önemli her erkeğe nasip olmaz.hem erkeğin bakir olanı hz yusuf edebindedir. edep erkege en yakışan şeydir.hz yusuf neden en yakisikli peygamberdı. bunların hepsi birer ibret almayı bilene. bunu zamanla anlarsınız yaşlandıkça yaş aldıkça çoluğa çocuğa karıştıkca allaha el açıp dua ettiğinizde bu elinizde bir sertifikadir belgedir dilekçenin kabulü icin. çünkü hiç bir korku ve kısıtlama yokken edebinizi korumussunuzdur bir kadını incitmemissinizdir şunu unutmayın edepli ve saf duygulu her kadın evlenmeden önce beraber olmussa bile bin pişman olur kahr olur üzülür ömrü boyunca acı çeker içsel bir acıdır bu. bu aciya itmeyin kadinlari.düşünceli olun onlar dusunmuyorsa siz dusunun.cennete girmek kolay değil cehennem gereksiz değil. .
 • önemsemesi bir şey ifade etmez bunun için ne yaptığı önemli

  meryem ana misali azize gibi yaşaması lazım önemsiyorsa.

  yalnızca evlenmek istediği, aşık olduğu herifle birlikte olabilir artık.

  i am a woman i got needs diyerek hareket ediyorsa kendisinin bekarete önem vermesi rte'nin demokrasi savaşına benzer.