şükela:  tümü | bugün
  • yazıma bakıldığında, eril dil yapısına sahip olmanız erkek olduğunuza delalet etmekte.
    peki bir erkek olarak, bunu nasıl saptadın sayın delikanlı?

niye bekaret dışında, hayatınızda önemli 2. bir konu yok?
    masum olmayan siz ve sizin gibi düşünenler.
    kadın niye masum olmasın ki amk? cinsiyetçi piç.
  • erkek uydurmasıdır.

ha siz seviştikten sonra kadına kadın gibi değil de çöp gibi davranıyorsanız ve kötü hissettiriyorsanız sekse değil gecmiş travmalarınıza bakınız.

edit: uydurma kelimesine referans olarak kullandığım kendi deneyimimle ilgili verdiğim gereksiz detayı geri aldım, zira mesajla yeterince hakaret ve seks teklifi aldım. teklifleri ajansıma pasladım değerlendirecekler. ilerleyen günlerde size dönüş yaparlar. entry içeriğinde bir eksilme yok.
  • namus kavramını kadının bekaret zarına hapseden toplumsal anlayışın sonucudur.
    cinsellik ayıp ve günahsa bunun her iki tarafa da ait olması gerekirken, toplum faturayı kadına yüklemiş, kadın da utanarak, ezilerek paşa paşa bu faturayı ödemektedir.
  • erkek uydurması olmayan şeydir.

bu tamamiyle toplum uydurması kaynaklıdır. bireylerin davranışları yaşadığı toplum içerisinde kabul edilen kültür'e göre şekillenir. bir erkek doğarken bu bilince sahip şekilde doğmaz, bunlar sonradan öğrenilmiş şeylerdir.

yani olayı erkeklerin üstüne yıkmaktansa yaşadığımız yerin kültürünü, yaşayış tarzını ve kabul görmüş anlayışları sorumlu tutmalıyız. peki bu bir sike derman olur mu? tabi ki olmaz. türkiyede belli başlı konularda kalıplaşmış anlayışları değiştiremessiniz, laf söyleyemessiniz, eleştiremessiniz. teşebbüs ederseniz linç edilirsiniz.
  • değersizlik duygusundan kaynaklanır. tüm değerini evleneceği erkeğin onu "temiz" olarak görmesine bağlamıştır. zevk için yaptığı hareketten dolayı pişmanlık duyar ve bu kadar zevki kendisine çok görür kabullenmez. kalıtsal bir travmadır bu durum. onun annesi , annesinin annesi derken ta insanlığın en başından beri cennetten kovulma anından beri var olan bir günahın ızdırabını çeker. ha seksi de iyi ki yaptım oh canıma değsin diyenler de ayrı bir travma mağduru. kendini üstün görme çabası. sizin yapamadığınızı yaptım demek, çünkü bize ne kimseye ne? ilk yemeğimi yaptım diye nasıl hava atmak saçma ise ilk seksimi çoktan yaptım, sizin gibi değilim demek de aynı şey.
  • bekaretini hijyenik olmayan ortamda kaybetmişse belki mantıklıdır.

yoksa ne alaka.
  • (bkz: hayati bir organ olarak bekaret)

bekaret dediğin şey göz, kulak vb gibi bir şey degil sevgili erkek. gözünü kaybedince, işe yarar uzvunu veya organını kaybedip çaresiz kalınca yüzleştiğin o acı ile karşı karşıya kalmıyorsun. toplumun dayattıklarının fazla etkisinde kaldıysan, ufak bir burukluk yaşarsın ama kısa sürede geçer. kızlık zarı diktiren dahil bekaretini kaybettiğini eşinden gizleyen tüm kadınlar pişman olduğu için gizlemiyor, senin gibi vajina beyinlilerin ucube egoları tatmin olsun da kafa ütülemesin diye yapıyor.
  • hangimiz seks yaptıktan sonra duş alma ihtiyacı duymuyoruz behey embesiller.
  • 2016'nın şu son günlerinde derdimiz hala bu mu?
    amk millet nelerle uğraşıyor biz hala...
    sanane banane kime ne? "alan memnun veren memnunsa!" (vurmayın amk,teşbihte hata olmaz)
    bu ancak karşı tarafın isteği dışında gerçekleşen bir durumsa ki bekaretle de alakası yoktur,ancak o zaman kötü hissettirir.
    kimisi aşk insanıdır sevdiğiyle tutku dolu seks yapmak ister,kimisi davşandır.
    ama seks sağlık için iyi bir şeydir