şükela:  tümü | bugün
 • yazıma bakıldığında, eril dil yapısına sahip olmanız erkek olduğunuza delalet etmekte.
  peki bir erkek olarak, bunu nasıl saptadın sayın delikanlı?

  niye bekaret dışında, hayatınızda önemli 2. bir konu yok?
  masum olmayan siz ve sizin gibi düşünenler.
  kadın niye masum olmasın ki amk? cinsiyetçi piç.
 • erkek uydurmasıdır.

  ha siz seviştikten sonra kadına kadın gibi değil de çöp gibi davranıyorsanız ve kötü hissettiriyorsanız sekse değil gecmiş travmalarınıza bakınız.

  edit: uydurma kelimesine referans olarak kullandığım kendi deneyimimle ilgili verdiğim gereksiz detayı geri aldım, zira mesajla yeterince hakaret ve seks teklifi aldım. teklifleri ajansıma pasladım değerlendirecekler. ilerleyen günlerde size dönüş yaparlar. entry içeriğinde bir eksilme yok.
 • bu hissin bekaret ile bir ilgisi yoktur. hanım kızımızın isterse 250. birlikteliği olsun, birlikte olduğu kişiden ayrıldığında benzeri bir duygu yaşayacaktır. kirliyim hissi değil yanlış yaptım, hata yaptım hissidir ve bu tamamen yanlış kişi ile birlikte olduğu hissine kapılmasından dolayıdır. ilk birlikte olduğu kişiden ayrıldığında bu hissi daha yoğun yaşamasını, ilk aşkından ayrıldığında yaşayacağı hisse benzetebilirsiniz kendisini çok daha kötü hissetmesinin sebebi tamamen ilk olmasındandır.

  bırakın artık başkalarının ne zaman kiminle birlikte olması gerektiği konusunda fikir kasmayı.
 • namus kavramını kadının bekaret zarına hapseden toplumsal anlayışın sonucudur.
  cinsellik ayıp ve günahsa bunun her iki tarafa da ait olması gerekirken, toplum faturayı kadına yüklemiş, kadın da utanarak, ezilerek paşa paşa bu faturayı ödemektedir.
 • duş alınca geçer. lakin bu kadına özel bir durum değil, erkekte kirleniyor yahu . hıımmmm bekaretini kaybedince demişsin sen. baştan söylesene. evet öyle olması gerekiyormuş gibi büyüyoruz toplumcak. kadın sevişemezli şeyler diyorlar. bunların öğretildiği ilk zamanlara gidip olayı kökten hallederek bunu kadınlara yapanları bilinçlendirmek isterdim. ama mümkün değil o yüzden bunu hala düşünen varsa onları bilinçlendirelim . kadınları bir rahat bırakalım mı ? bırakınız sevişsinler, bırakınız evlenmesinler, doğurmasınlar. erkek, kadın diye ayırt edip insanlara görev yüklemeyelim. bize öyle öğrettiler ama bu cahillikti. biz devam ettirmeyelim. çok ılımlı ve efendice yazdım yahu .
 • erkek uydurması olmayan şeydir.

  bu tamamiyle toplum uydurması kaynaklıdır. bireylerin davranışları yaşadığı toplum içerisinde kabul edilen kültür'e göre şekillenir. bir erkek doğarken bu bilince sahip şekilde doğmaz, bunlar sonradan öğrenilmiş şeylerdir.

  yani olayı erkeklerin üstüne yıkmaktansa yaşadığımız yerin kültürünü, yaşayış tarzını ve kabul görmüş anlayışları sorumlu tutmalıyız. peki bu bir sike derman olur mu? tabi ki olmaz. türkiyede belli başlı konularda kalıplaşmış anlayışları değiştiremessiniz, laf söyleyemessiniz, eleştiremessiniz. teşebbüs ederseniz linç edilirsiniz.
 • değersizlik duygusundan kaynaklanır. tüm değerini evleneceği erkeğin onu "temiz" olarak görmesine bağlamıştır. zevk için yaptığı hareketten dolayı pişmanlık duyar ve bu kadar zevki kendisine çok görür kabullenmez. kalıtsal bir travmadır bu durum. onun annesi , annesinin annesi derken ta insanlığın en başından beri cennetten kovulma anından beri var olan bir günahın ızdırabını çeker. ha seksi de iyi ki yaptım oh canıma değsin diyenler de ayrı bir travma mağduru. kendini üstün görme çabası. sizin yapamadığınızı yaptım demek, çünkü bize ne kimseye ne? ilk yemeğimi yaptım diye nasıl hava atmak saçma ise ilk seksimi çoktan yaptım, sizin gibi değilim demek de aynı şey.
 • bekaretini hijyenik olmayan ortamda kaybetmişse belki mantıklıdır.

  yoksa ne alaka.
 • (bkz: hayati bir organ olarak bekaret)

  bekaret dediğin şey göz, kulak vb gibi bir şey degil sevgili erkek. gözünü kaybedince, işe yarar uzvunu veya organını kaybedip çaresiz kalınca yüzleştiğin o acı ile karşı karşıya kalmıyorsun. toplumun dayattıklarının fazla etkisinde kaldıysan, ufak bir burukluk yaşarsın ama kısa sürede geçer. kızlık zarı diktiren dahil bekaretini kaybettiğini eşinden gizleyen tüm kadınlar pişman olduğu için gizlemiyor, senin gibi vajina beyinlilerin ucube egoları tatmin olsun da kafa ütülemesin diye yapıyor.