şükela:  tümü | bugün
18 entry daha
  • borsa çalışıyorum. geleceğe yatırım yapıyorum.
  • partneriyle sevişerek. inanır mısınız sayın evliler, tüm bekarlar olarak biliyoruz evlendikten iki sene sonra yatağa sadece uyumak için girdiğinizi.

"bekar insan boştur" edebiyatını gidin başka yerlerde yapın. siz eve kapanıp survivor izlerken biz hayatımızı özgürce yaşıyoruz.

edit: dışarı çıkarken eşinden izin alanlar gelmiş bekar aşağılıyor koşun.
  • şak şak şak
  • pc de ya da konsolda oyun oynuyorum, arada film izliyorum, dizi izlemeye çalışıyorum beğenmediklerimi yarım bırakıp yenisine geçiyorum. bolca çizim yapıyorum...

çok fazla müzik dinliyorum, level ve pcnet dergilerini okuyorum.. spor yapıyorum, yarım saat - 1 saat gibi instagrama bakıyorum, sözlükte de biraz fazla zaman harcıyorum..

ve arada da eski wwe ppv's ya da ufc maçlarını izliyorum..
  • işten kalan zamanlarda arkadaşlarla görüşme, müze-sanat galerisi gezme, online eğitimlere katılma, kitap okuma, ev temizliği vs derken benim için baş döndürücü bir hızda geçiyor.
  • bol bol spor, online oyunlar ve tabikide motor tutkusuna gidiyor
  • aslında sorunsal olmayan sorunsal. yatmış tavanı seyrediyorum mesela şu an müzik dinleyerek. kendimi geliştirme yalanlarına bir süredir tokum, öğrendiklerimin bir işe yaradığını düşünmüyorum ama bu düşüncemin değişebileceği konusunda zayıf da olsa bir ümidim hala var. genelde canım nasıl istiyorsa öyle takılıyorum yani. bazen tavanı seyretme şeysi iki gün de sürebiliyor.

tavan iyidir. bembeyaz böyle. istediğini görebiliyorsun.
  • pc başında.
  • tamamen anlık planlarla yaşıyorum, birisine bağlı olmadan, kafamın estiği yere gidiyorum, kafamın estiğini yapıyorum. bu kadar bağımsız yaşayınca evlendiğimde sıkıntı çekeceğimden ürküyor ve evlenmeyi erteleyip duruyorum.
  • bir yerde okumustum. "kendinizi, kendinizle zaman geçirmeyi yalnızlık sanmayacağınız şekilde yetistirin" diyordu.
212 entry daha