• telerezilyon.
    kahve deryası.
    internet.

gibi çalışma saati dışında evli olan kişilerden çok farklı olmayan aktiviteler.
  • bekar ve tek yaşayan bir birey olarak söz hakkım olduğunu düşündüğüm başlık.
    mesleğimle ilgili gelişmeleri takip ediyorum.
    youtube'dan kendimi geliştirebileceğimi düşündüğüm kanalların içeriklerini izliyorum. (bkz: tarih obası)
    sırf iş olsun diye yds hazırlığına başlamak üzereyim, kitaplarımı bekliyorum.
    yağlı boya denemeleri yapıyorum. fırçalarla ilgili araştırmam saatlerimi aldı. hiç bilmediğim bir dal. sadece ilkokul ve lisedeki başarıma güvenerek resme giriştim anlayacağınız.
    biri geçici olarak bende kalan iki kedi var evde onlarla ilgileniyorum.
    okunmayı bekleyen kitaplarım rafta duruyor onları okuyorum bir yandan da kitap alışveriş listeme yenileri eklendiği için daimlik sağlanmış oluyor.
    zamanında izlemem gereken dizileri izlemediğim için şimdilerde o dizileri netflix listemden hiç etme amacıyla izlemeye başladım.
    meze tarifleri deniyorum. bulunduğum yerde gidebileceğim tek bir lokanta var ve bu yüzden evde kendi çapımda bi şeyler deniyorum.
    evimde bir televizyona, telefonumda sosyal medya hesaplarına sahip olmadığım için vaktimi zaman düşmanı bu zamazingolara ayırmış olmadığım halde günler yukarıda bahsettiğim etkinliklerle çok çabuk bitiyor.
    keyfime göre etkinlik yaptığım için keyfim yerinde.

edit: sosyal medyaya geri döndüm insanın bazen düşüncelere dalmadan boş takılmaya da ihtiyacı varmış delirmemek için.
  • borsa çalışıyorum. geleceğe yatırım yapıyorum.
  • şak şak şak
  • pc de ya da konsolda oyun oynuyorum, arada film izliyorum, dizi izlemeye çalışıyorum beğenmediklerimi yarım bırakıp yenisine geçiyorum. bolca çizim yapıyorum...

çok fazla müzik dinliyorum, level ve pcnet dergilerini okuyorum.. spor yapıyorum, yarım saat - 1 saat gibi instagrama bakıyorum, sözlükte de biraz fazla zaman harcıyorum..

ve arada da eski wwe ppv's ya da ufc maçlarını izliyorum..
  • işten kalan zamanlarda arkadaşlarla görüşme, müze-sanat galerisi gezme, online eğitimlere katılma, kitap okuma, ev temizliği vs derken benim için baş döndürücü bir hızda geçiyor.
  • yemek
    bulaşık
    çamaşır
    ütü
    ev temizliği
    spor
    kitap
    dizi film
    arada arkadaşlarla takılma
    küçük çaplı manitacılık faaliyetleri
    istiklal marşı
    kapanış
  • bol bol spor, online oyunlar ve tabikide motor tutkusuna gidiyor
  • aslında sorunsal olmayan sorunsal. yatmış tavanı seyrediyorum mesela şu an müzik dinleyerek. kendimi geliştirme yalanlarına bir süredir tokum, öğrendiklerimin bir işe yaradığını düşünmüyorum ama bu düşüncemin değişebileceği konusunda zayıf da olsa bir ümidim hala var. genelde canım nasıl istiyorsa öyle takılıyorum yani. bazen tavanı seyretme şeysi iki gün de sürebiliyor.

tavan iyidir. bembeyaz böyle. istediğini görebiliyorsun.
  • pc başında.
hesabın var mı? giriş yap