şükela:  tümü | bugün
 • başlangıç maaşı 3 bin liradır , hani şu çok bulduğumuz öğretmen maaşı kadar. 4200 tl alan da varmış.

  üstelik kpss şartı da yok . ohhh ne ala memleket .
  sen oku çabala, kpss'yi aş öğretmen ol , boş arkadaş uğraşma !
  ahanda link

  not : türkiye 'den siktir olup gitmiş bir mühendis
 • belinde silah olan, geceleri durduk yere kimlik sorabilme yetkisine sahip insanlardır. insanların özeline müdehaledir.bekçiye ne gerek var kamera koy heryere o zaman.sokaklarda gezip onun bunun eşine dostuna yan gözle bakan hıyarlar.
 • bekçi olan bir arkadaşımın da belirttiğine göre şuan maaşı 4200 tl.
  kahve kapanana kadar otur, mıntıkanda 2 tur at hoop 4200 süper para lan.

  not: gereksizdir, bu adamlara 2250 tl'den fazlası gereksizdir. hakkımız yeniyor, zehir zıkkım olsun!

  düzeltme: yazım hataları.
 • (bkz: memur maaşları)
  hangisi adil ki bu da olsun ... kimsenin kazandığı parada gözümüz yok elhamdülillah ama bunları duyunca insan bi kendine dönüp bakıyor. aldığın sorumluluk karşısında aldığın maaş sembolik kalıyor.
  beni bilen bilir özellikle haftanın 2 günü okula gidip 4000 lira maaşı cebe indiren öğretmenlere ayrıca kılım.
  devlet dairelerinde bu ve bunun gibi abuk subuk kadrolarla il müdüründen fazla maaş alan insanlar var (uzman, işçi, denetçi, ayniyat saymanı vb.) ve işin kötüsü bir iş tanımları olmadığından çoğu ticaretle uğraşır. sende çok iş var yetişmiyor diye eve iş götürür kendini paralarsın aldığın maaş onun oturarak aldığı maaşa yanaşamaz bile...
  maaşı geçtim ilkokul, lise, üniversite, kpss, mesleki sınavlar derken kafanda saç kalmamacasına tırmalayarak geldiğin yerde bir ağırlığının olmaması da cabası...
  alay konusu bile olursun ne uğraşacan ya mühendis mimar olmaya dayın olsun derler...
  bu densizlerin birde kadın çalışana bakışı vardır ki dağlara taşlara... konuşmasını duysan onsuz iş yürümez sanırsın elini faydalı bir işe attığı görülmüş şey değildir, karnı burnunda çalışan kadına dil uzatır `yauv bunların yüzünden adamlar evine ekmek götüremiyeah` diye zevzeklenirler bide.
  (bkz: fuck the system)
 • ilkokul mezunu, askerliğini yapmış ve 31 yaşından gün almamış herkesin girdiği 50 soruluk (türkçe, hayat bilgisi, fen vs) bir sınavdan başarılı olan kişi maaşı.
 • nedense ben bunları görünce o bölgeyi güvenli hissediyorum. mahalleler için gayet iyi bir uygulama oldu. aldıkları maaşa gelirsek de ulan başkalarının şartları benden iyi, onlarda benim gibi kötü olsun demeyin amk. 4200tl para mı amk?
 • 18:00 de görev başı 22:00 - 06:00 arası da volta atıyorsun üstüne "4 k" alıyorsun , voltayı da mahallenin ana caddesinde atıyorsun, ne güzel istanbul be.

  10 bin kişi daha alım olacakmış, 30 bine kadar yolu var.

  https://www.youtube.com/watch?v=xxoypwank7e
  https://www.youtube.com/watch?v=t6bwwq-dg7q
 • polis maaşına yetişmiş maaştir. bekçi maaşı deyip geçmemek gerek. öğretmenler emekliliğe yakın 4k maaş alırken bekçiler siftahı 4k ile açıyor.
 • --- spoiler ---

  enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından 2019 bekçi maaşları şu şekilde olmuştur. lise mezunu olan yeni bekçiler 3970 tl, üniversite ön lisans veya lisans mezunu olan bekçiler ise 4002 tl maaş almaktadır. eşi çalışmayan bekçilere aylık ek ödeme olarak 248 tl verilmektedir. eşi çalışan bekçilere ise ek maaş ödenmez. 72 aydan küçük bir çocuğu bulunan bekçilere 58 tl ek ödeme yapılmaktadır. 72 aydan büyük çocuklar için ise 29 tl ek ödeme yapılmaktadır.
  --- spoiler ---
 • adaletini sevdiğimin ülkesi. 6 senelik öğretmen maaşı yeni başlayan bekçi maaşından düşük. bu ülkeden ne bekleyebilirsin ki?